„SAFETY LAB bezpieczeństwo ma pierwszeństwo” – nowy program z Karoliną Gilon w Polsacie

Karolina Gilon jako prowadząca program „Love Island. Wyspa Miłości” czy „Ninja Warrior Polska” skradła serca milionów widzów. Widzieliśmy już jak pomaga szukać miłości i jak dopinguje najbardziej wysportowanych zawodników w kraju, a już w styczniu na antenie Polsatu sprawdzi jakimi kierowcami są Polacy.

Sprawdź godziny emisji audycji „SAFETY LAB bezpieczeństwo ma pierwszeństwo” w PROGRAMIE TV

„SAFETY LAB bezpieczeństwo ma pierwszeństwo” to nowy program rozrywkowo – edukacyjny dla kierowców, w którym Karolina Gilon zweryfikuje wiedzę z zakresu bezpieczeństwa drogowego. Sprawdzi czy jesteśmy dobrymi kierowcami i czy wiemy wszystko o bezpiecznej jeździe. Prezenterka porozmawia z wyjątkowymi gośćmi specjalnymi, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami, a eksperci marki ŠKODA obalą mity motoryzacyjne i przetestują nowoczesne systemy na specjalnym torze.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Z nowej 6-odcinkowej serii dowiemy się między innymi czy zmęczenie to największy wróg kierowcy i czy multitasking w aucie jest w ogóle możliwy. Sprawdzimy również jak przedmioty niedbale pozostawione na siedzeniu pasażera wpływają na bezpieczeństwo podczas jazdy. Partnerem programu jest marka ŠKODA.

Emisja programu już 20 stycznia o 19:55 na antenie Telewizji Polsat.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *