Seria letnich koncertów pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa” w TVP2

Cztery polskie miasta, najgorętsze, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i ponad osiem godzin muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! TVP2 zaprasza na cykl niezwykłych, zrealizowanych z rozmachem widowisk muzycznych. Letnia trasa Dwójki startuje już w niedzielę 22 lipca w Toruniu. Początek o godz. 20.05, w Dwójce. Na żywo!

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP2

Toruń, Zamość, Stalowa Wola i Gdańsk to przystanki na tegorocznej, muzycznej trasie Dwójki. Serii letnich, plenerowych koncertów transmitowanych przez telewizyjną Dwójkę tym razem przyświeca hasło „Lato, muzyka, zabawa”. Nieprzypadkowo. Ultranowoczesne sceny zlokalizowane w czterech polskich miastach gościć będą bowiem plejadę muzycznych gwiazd z Polski i z zagranicy. Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie Dwójki bawić się będą przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz evergreenach. Na marginesie muzycznej uczty gwiazdy podzielą się wspomnieniami dotyczącymi własnych letnich miłości i wakacyjnych przygód.

To jednak nie wszystko! Za pośrednictwem nowych technologii widzowie Dwójki będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko. Zaprezentować filmik z wakacji, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę ukochanej osobie. Kącik utraconych znajomości pozwoli odnaleźć dawną miłość z kolonii lub obozu. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów.

Na pierwszy koncert Dwójka zaprasza już w niedzielę 22 lipca. W Toruniu wystąpią m.in. Ewa Farna, IRA, Blue Cafe, KOMBII, Ewelina Lisowska, Varius Manx & Kasia Stankiewicz i wielu innych. Usłyszymy takie przeboje, jak „Ona jest ze snu“, „Do nieba“, „Słodkiego miłego życia“, „W stronę słońca“ czy „Orła cień“. Koncert poprowadzi Izabella Krzan, a na backstage’u kulisy gwiazd odsłoni Mateusz Szymkowiak. Początek o godz. 20:05 w Dwójce. Na żywo!

„LATO, MUZYKA, ZABAWA – WAKACYJNA TRASA DWÓJKI”. Koncert z TORUNIA. Niedziela, 22 lipca, godz. 20:05, TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *