Seria „Pary” w Romance TV

14 lutego Romance TV zaplanował specjalne pasmo programowe, w którym widzowie obejrzą premierowo „Pary” – serię filmów krótkometrażowych, zaprezentowanych na zeszłorocznym festiwalu Berlinale. W każdym z odcinków produkcji TV ARTE przedstawiona jest historia jednej pary, która spotyka się na kozetce u terapeuty. Seria ta, emitowana będzie przez cały dzień 14 lutego. Kolejne odsłony serii widzowie obejrzą w Dzień Kobiet, 8 marca.

„Pary” to krótkie epizody z życia kilku związków znajdujących się na rozdrożu, nie mogących dojść do porozumienia i takich, które już się rozstały. Pary te spotykają się w gabinecie u terapeuty. Niektóre odcinki są romantyczne, inne zabawne, zwariowane i poruszające… Starsza od swego partnera kobieta ma kłopoty emocjonalne, zamiast pary mamy trójkąt, ktoś nie radzi sobie z zazdrością, a okropny mieszczuch pragnie mieć dziecko z wyluzowaną hipiską… Bo przecież miłość to czasem kłótnia, czasem dyskusja, czasem wspólne milczenie lub po prostu miły, dodający otuchy uśmiech, a spotkania na czerwonej kozetce w poradni psychoterapeutycznej przypominają momentami jazdę kolejką górską. W rolach głównych zobaczymy popularnych niemieckich aktorów m.in. Katję Riemann, Jeanette Hain, Heike Makatsch oraz Norę Tschirner.

Seria „Pary”, to pełne emocji, krótkometrażowe filmy, które z przyjemnością obejrzę. Aktorzy musieli pokazać cały wachlarz swoich umiejętności, by w tak krótkim czasie zainteresować widza w najwyższym stopniu. Związki wiążą się z różnymi trudnościami, nie zawsze jest różowo, ważne by nad sobą pracować. „Pary” to nowość w Romance TV, Walentynki to bardzo dobry czas na premierę tej serii, gdyż z ciekawością obejrzą ją zarówno kobiety jak i mężczyźni. Kolejna okazja do obejrzenia serii będzie dopiero w Dzień Kobiet. Nie mogę doczekać się polskiej wersji, w której z pewnością zagrają najlepsi aktorzy – mówi Aleksandra Woźniak, ambasadorka Romance TV.

Po sukcesie niemieckojęzycznej serii Romance TV szykuje polską wersję tej produkcji z plejadą gwiazd. Format pozostanie niezmienny, przedstawione zostaną historie par, które mimo miłości zmagają się z problemami. Do współpracy zaproszono m.in. Daniela Olbrychskiego, Grażynę Szapołowską oraz Aleksandrę Woźniak.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *