Seria „Tonio & Julia” w Romance TV

Wielkanoc to nie tylko okres rodzinnych spotkań, pełnych życzliwości i miłości, ale także czas namysłu i refleksji nad swoim życiem. Podobnie robi bohater nowego cyklu dramatów obyczajowych Romance TV pt. „Tonio & Julia”. Seria opowiada o losach wielebnego Tonio, który musi zmierzyć się ze swoim uczuciem sprzed lat. Julia, atrakcyjna terapeutka i miłość jego życia, powraca do ich rodzinnej górskiej miejscowości, gdzie pozostał Tonio, aby wieść spokojne życie duszpasterza. Jak potoczy się ich relacja? Na pierwszy odcinek Romance TV zaprasza już w piątek, 10 kwietnia o godz. 18:05.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

W Święta Wielkanocne stacja Romance TV pokaże pierwszą część serii składającej się z sześciu filmów pt. „Tonio & Julia”. Historia bohaterów pokazuje, że nie ma ludzi doskonałych i każdego dotykają problemy, również osób duchownych. Akcja toczy się w pięknej scenerii niewielkiej, górskiej miejscowości Bad Tölz. Główni bohaterowie, ksiądz Tonio i terapeutka Julia, w okresie szkolnym byli w sobie zakochani. Teraz po latach Julia wraca do ich rodzinnego miasteczka. Na domiar złego Tonio ma z nią pracować w gminnym punkcie doradztwa, gdzie będą pomaga ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych. Współpraca z dawną miłością może okazać się dla młodego, przystojnego księdza największą próbą wiary. Z pewnością pojawienie się Julii wprowadzi dużo zamieszania w jego uporządkowane życie. Początkowo tytułowy bohater nie jest zachwycony z zaistniałej sytuacji, ale z czasem wszystko zaczyna się zmieniać… W kolejnych częściach ta nietypowa para będzie musiała stawić czoła wielu wyzwaniom, m.in. zająć się młodym sportowcem, któremu świat runął po tym jak w wyniku wypadku amputowano mu nogę, rozwiązać problemy małżeńskie i odwieźć skłóconych małżonków od rozwodu czy zmierzyć się z problemem przemocy domowej. Czy pomaganie innym zbliży ich na nowo do siebie? Czy dawne uczucia bohaterów na nowo odżyją? Jak zakończy się ich współpraca?

Kolejne perypetie Tonia i Julii widzowie Romance TV będą mogli śledzić w: piątek – 10 kwietnia o godz. 18:05, w sobotę – 11 kwietnia o godz. 18:05, w Niedzielę Wielkanocną – 12 kwietnia o godz. 16:15 i 18:05 oraz w Poniedziałek Wielkanocny – 13 kwietnia o godz. 16:15 i 18:05.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *