Serial „Agent pod przykryciem” w TVP1 HD

TVP1 HD zaprasza na bułgarski serial kryminalny pt. „Agent pod przykryciem” w reżyserii Dimitara Mitovskiego. Od 12 lipca, w weekendowe wieczory, widzowie śledzić będą tajne działania agenta Martina Hristova (Ivailo Zahariev).

Serial ukazuje w realistyczny i nowoczesny sposób przestępczy świat w Bułgarii. Historie w filmie często są wzorowane na prawdziwych wydarzeniach. Świetnie wyszkolony, tajny agent Martin podejmuje się śmiertelnie niebezpiecznego zadania przeniknięcia do struktur bułgarskiej mafii. Ma doprowadzić do aresztowania mafijnego bossa Dżaro. Martin szybko awansuje w świecie przestępczym, mistrzowsko unikając kolejnych pułapek. Sytuacja staje się bardziej skomplikowana, gdy poznaje Sunny, dziewczynę swego szefa. W odcinku pierwszym (emisja 12 lipca, godzina 23:05) Martin stopniowo uwiarygodnia się w oczach gangsterów. Pomyślnie przechodzi liczne próby lojalności i wytrzymałości fizycznej. Ratuje mafijnych kolegów z opresji podczas konfrontacji z albańskimi handlarzami narkotyków.

Premiera dwunastoodcinkowego serialu miała miejsce 17 kwietnia 2011 roku w bułgarskiej, państwowej telewizji BNT1. W głównych rolach wystąpili: Ivailo Zahariev, Validimir Penew, Zahari Baharov, Irena Miliankova.

Odc. 2. – emisja: sobota, 19 lipca, godzina 22:05
Jeden z samochodów Dżara zostaje skradziony wraz z cennym ładunkiem narkotyków. Odpowiedzialny za transport Iwo rozpoczyna gorączkowe poszukiwania, żeby uratować twarz przed Dżaro. Martin dzięki kontaktom w policji i brawurowej indywidualnej akcji pomaga odnaleźć skradzioną hondę.

Odc. 3. – emisja: niedziela 20 lipca, godzina 22:10
Martin zakrada się do gabinetu Dżara i wykrada notes ze szczegółami jego nielegalnych działań. Dżaro kupuje dla Sunny lokal na studio tańca. Dziewczyna nareszcie jest w swoim żywiole. Tymczasem Dżaro i Iwo zaczynają podejrzewać, że któryś z ich ludzi jest informatorem policji.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *