Serial „Arrow” od 25 lutego w TV Puls

W lutym w TV Puls premierę będzie miał amerykański serial akcji „Arrow” oparty na popularnym komiksie DC Comics. „Arrow” to współczesna historia Zielonej Strzały – niezwykłego bohatera, który walczy z przestępczością. TV Puls wyemituje wszystkie 23 odcinki pierwszego sezonu tej produkcji.

Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście.

Mocną stroną serialu „Arrow” jest tajemnicza atmosfera. Każdy odcinek przybliża widzom cząstkę nieznanej przeszłości głównego bohatera, który prowadzi podwójne życie. W postać Olivera Queena/Zielonej Strzały wcielił się kanadyjski aktor Stephen Amell, znany m.in. z serialu „Wyposażony”. Natomiast producentami serialu są m.in. Greg Berlanti i Marc Guggenheim, którzy już wcześniej przenieśli na ekran innego bohatera komiksów DC Comics -€“ „Zieloną Latarnię”. Serial docenili amerykańscy widzowie, przyznając mu nominację do nagrody Teen Choice Award w kategorii Najlepszy Serial Fantasy/Science-Fiction.

TV Puls będzie emitować dwa premierowe odcinki serialu „Arrow” w każdy wtorek o godzinie 20:00. Kanał pokaże wszystkie 23 części pierwszego sezonu.

„Arrow”

Premiera: wtorek, 25 lutego, godzina 20:00
Emisja: wtorek, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *