Serial „Cudotwórcy: Szlak oregoński” w HBO GO

Cudotwórcy: Szlak oregoński to nowy sezon serialowej antologii komediowej, w której w główne role każdorazowo wcielają się m.in. Steve Buscemi oraz Daniel Radcliffe. Tym razem fabuła opowieści osadzona jest na Dzikim Zachodzie. Premiera nowego sezonu odbędzie się 14 lipca w HBO GO.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Akcja trzeciego sezonu Cudotwórców, noszącego podtytuł Szlak oregoński, zabiera widzów na Dziki Zachód. Jest rok 1844. Pełen ideałów małomiasteczkowy kaznodzieja (Daniel Radcliffe) łączy siły z poszukiwanym banitą (Steve Buscemi) i żądną przygód mężatką z prerii (Geraldine Viswanathan), aby poprowadzić karawanę wozów na zachód szlakiem Oregonu. Ten amerykański krajobraz, podobnie jak dzisiaj, niesie ze sobą zarówno szereg niebezpieczeństw, jak i wielkich obietnic.

W nowym sezonie w obsadzie ponownie znaleźli się: Daniel Radcliffe (Harry Potter i Kamień Filozoficzny), laureat Złotego Globu Steve Buscemi (serial HBO Zakazane imperium), Geraldine Viswanathan (Strażnicy cnoty), Karan Son (Ghostbusters. Pogromcy duchów) oraz Jon Bass.

„Cudotwórcy” to doskonały przykład zabawnego, eskapistycznego humoru, który z dumą dostarczamy naszym widzom – powiedzieli Sam Linsky i Adrienne O’Riain, szefowie działu scripted original programming tworzącego dla TBS, TNT i truTV. – Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć efekty tego, jak ta niesamowicie dynamiczna i utalentowana grupa artystów oraz twórców przedstawiła komediową wersję XIX-wiecznej historii.

Opowiadanie w każdym sezonie zupełnie nowej historii we współpracy z tą niezwykle utalentowaną obsadą to spełnienie marzeń – powiedzieli showrunnerzy serialu Dan Mirk i Robert Padnick. – Nie moglibyśmy być szczęśliwsi z tego, że TBS, będące częścią WarnerMedia, dało nam możliwość uczestniczenia w tak wyjątkowym projekcie.

Twórcą serialu Cudotwórcy jest Simon Rich. Obowiązki showrunnerów najnowszego sezonu pełnią Dan Mirk i Robert Padnick. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Lorne Michaels, Andrew Singer oraz Katy Jenson z ramienia Michaels’ Broadway Video, a także Daniel Radcliffe, Steve Buscemi, Dan Mirk oraz Robert Padnick.

Sprawdź godziny emisji serialu „Cudotwórcy” w PROGRAMIE TV

Premiera serialu komediowego Cudotwórcy: Szlak oregoński (Miracle Workers: Oregon Trail) odbędzie 14 lipca w HBO GO. Tego dnia do serwisu dodany zostanie pierwszy odcinek nowego sezonu. Premiery kolejnych co tydzień, w środy. Emisja na antenie HBO3 zaplanowana została na wrzesień. Sezon liczy 10 odcinków.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *