Serial „Cudotwórcy: Wieki Ciemne” na antenie TNT

Okazuje się, że życie w średniowieczu nie należy do najłatwiejszych, choć sporo z niedogodności czy paradoksów tamtych czasów można też zaobserwować we współczesności. Serial „Cudotwórcy: Wielki Ciemne” niejednokrotnie bawi do łez, jednocześnie poruszając tematy nierówności społecznych i ignorancji. Emisja już 12 i 13 września na TNT!

Sprawdź godziny emisji serialu „Cudotwórcy” w PROGRAMIE TV

Widzowie zdążyli polubić bohaterów pierwszego sezonu „Cudotwórców” – we wrześniu Daniel Radcliffe i Steve Buscemi znów wracają na TNT! W kolejnej odsłonie antologii – „Cudotwórcy: Wieki ciemne” – zostali osadzeni w zupełnie nowej przestrzeni i rolach. Akcja najnowszych odcinków rozgrywa się w średniowieczu, które okazuje się wyjątkowo trudną epoką do życia, przede wszystkim ze względu na wieczne ryzyko śmierci, kiepską edukację i marną opiekę zdrowotną.

Tym razem Daniel Radcliffe wciela się w Chauncleya – syna panującego króla – Cragnoora (Peter Serafinowicz). Ten chłopak mimo wielu usilnych starań nie może sprostać wymaganiom swojego surowego ojca. Trudno mu także dopasować się do ogólnych norm.

Problemy i nierówności społeczne odczuwają także inni bohaterowie, w tym Alexandra (Geraldine Viswanathan), która musi porzucić swoje ambicje i przejąć mało przyjemny zawód po swoim ojcu (Steve Buscemi). Historię komplikuje też fakt, że nie wszyscy mają ochotę zawierać bliskie znajomości jedynie w obrębie swojej klasy społecznej…

Sprawdź ofertę kanału TNT w PROGRAMIE TV

W dziesięciu najnowszych odcinkach serialu widzowie mogą przejrzeć się jak w magicznym zwierciadle. Okazuje się bowiem, że niektóre z problemów czy niedogodności są z nami do dziś!

Serial „Cudotwórcy: Wieki Ciemne” będzie emitowany na antenie TNT w sobotę 12 września oraz niedzielę 13 września od godz. 10:00.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *