Michelle Dockery zaangażuje się w niebezpieczną, toksyczną relację z mordercą w nowym serialu TNT “Dobre Zachowanie”. Oprócz gwiazdy “Downton Abbey” w produkcji pojawią się również Juan Diego Botto, Terry Kinney i Lusia Strus. Premiera serialu 17 listopada 216 roku o godzinie 21:00 na antenie TNT. Nowy serial to adaptacja powieści o losach Letty Dobesh autorstwa Blake’a Croucha.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TNT

Michelle Dockery (“Downton Abbey”) zmierzy się z jedną z najbardziej wymagających ról w swojej karierze. Nominowana do nagród Emmy i Złotego Globu aktorka wystąpi w “Dobrym Zachowaniu” – nowym serialu produkcji TNT. Wciągający thriller stworzyli autorzy serialu “Miasteczko Wayward Pines”, Chad Hodge i Blake Crouch, na podstawie serii powieści Croucha. Obok Michelle Dockery w serialu występują Juan Diego Botto (“Ismael”, “El Greco”), Terry Kinney (“Oz”, “Kto się odważy”) i Lusia Strus (“Miasteczko Wayward Pines”, “Cotton”). Polska premiera “Dobrego Zachowania” na antenie TNT już 17 listopada o godzinie 21:00.

Serial opowiada historię Letty Dobesh, złodziejki i naciągaczki, której życie zdaje się dzielić od katastrofy zaledwie jedna zła decyzja. Po wyjściu z więzienia kobieta stara się wrócić do normalności. Letty chce odbudować relację z dziesięcioletnim synem wychowywanym przez jej matkę, Estelle (Strus), pilnuje też regularnych wizyt u kuratora sądowego Christiana (Kinney), zmagającego się ze swoimi własnymi demonami. Jednak w życie kobiety znów wkrada się chaos – Letty przypadkiem poznaje tożsamość kolejnej ofiary seryjnego zabójcy (Botto). Bohaterka postanawia powstrzymać mordercę i angażuje się z nim w niebezpieczną, toksyczną relację.

Producentami wykonawczymi serialu są Chris Hodge i Blake Crouch, a także Marty Adelstein (“Era Wodnika”, “Skazany na śmierć”, “Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak”) i Becky Clements (“Era Wodnika”, “Last Man Standing”) z Tomorrow Studios. Pierwszy odcinek serialu wyreżyserowała Charlotte Sieling.

Źródło: Turner Broadcasting System