Serial „Famous in Love” w HBO3

Zwyczajna dziewczyna dostaje od losu niezwyczajną szansę – wygrywa casting na główną rolę kobiecą w wysokobudżetowej, hollywoodzkiej produkcji filmowej. Jak studentka szkoły biznesowej poradzi sobie w nowej sytuacji i czy zmieni to jej dotychczasowe życie? Premiera serialu Famous in Love w HBO GO i HBO3 już 11 lipca. W serwisie HBO GO od razu będą dostępne pełne dwa sezony produkcji.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału HBO3

Famous in Love to serial przedstawiający perypetie zwyczajnej dziewczyny, która dostaje szansę zagrania głównej roli w hollywoodzkiej produkcji. Paige (Bella Thorne) jest studentką szkoły biznesowej, jej pasją jednak od zawsze było aktorstwo. Wiedzą to współlokatorzy dziewczyny, Cassie (Georgie Flores) i Jake (Charlie DePew), którzy pewnego dnia namawiają ją do wzięcia udziału w castingu do głównej roli w wysokobudżetowej produkcji filmowej. Paige jest realistką i zupełnie nie liczy na wygraną. Jak się jednak okazuje, doskonale poprowadzone przesłuchanie z hollywoodzkim celebrytą Rainerem Devonem (Carter Jenkins) sprawia, że Paige dostaje od losu szansę. W ten sposób wkracza w wielki świat show-biznesu, który szybko odkryje przed nią wszystkie swoje blaski i cienie.

Serial Famous in Love zrealizowany został na podstawie powieści Rebecci Serle o tym samym tytule. Za scenariusz produkcji odpowiadają autorka książki oraz Marlene King (Słodkie kłamstewka), a za reżyserię Tawnia McKiernan (serial Kości) oraz czterokrotnie nominowany do nagrody Independent Spirit Miguel Arteta (Mapa złudzeń).

W produkcji występują: Bella Thorne (Rodzinne rewolucje), Charlie DePew (Niesamowity Spider-Man), Carter Jenkins (Walentynki), Niki Koss (Dziewczyna na krawędzi) oraz Georgie Flores. Każdy sezon składa się z 10 odcinków. Serial zdobył trzy nominacje do nagrody Teen Choice.

Famous in Love to kolejna produkcja Freeform dostępna w serwisie HBO GO. Wśród pozostałych seriali można znaleźć takie tytuły jak: Syrena (sezon I) czy Beyond (sezony I oraz II).

Premiera serialu Famous in Love w HBO GO zaplanowana została na 11 lipca – tego dnia do serwisu w całości zostaną dodane dwa sezony produkcji. Na antenie telewizyjnej HBO3 pierwszy sezon serialu emitowany będzie również od 11 lipca, co środę o godzinie 21.00.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *