Serial „Flash” premierowo w AXN

Co można robić, gdy potrafi się biec z prędkością 560 km na godzinę, o 130 kilometrów szybciej niż Hennessey Venom GT, najszybszy samochód świata? Można błyskawicznie zmienić garnitur na przyjęcie, uratować ludzi z pożaru lub… zatrzymać tornado. To wszystko widzowie AXN zobaczą już 1 lutego 2016 roku o godzinie 21:00 w pierwszym sezonie serialu „Flash”. Drugi sezonu produkcji pojawi się na antenie AXN w kwietniu 2016 roku.

„Flash” to serial stworzony na podstawie komiksu DC Comics pod tym samym tytułem, wydawanego od lat 40-tych ubiegłego wieku. Produkcja opowiada historię Barry’ego Allena (w tej roli Grant Gustin), który jako superbohater Flash strzeże porządku w Central City.

Barry’ego poznajemy w trakcie ucieczki przed bandą starszych dzieci z jego szkoły. Ma dopiero 11 lat i choć się bardzo stara, nie udaje mu się uciec przed prześladowcami. Po tajemniczej śmierci swojej matki, której był świadkiem i niesłusznym skazaniu za morderstwo jego ojca, główny bohater zaczyna interesować się niewyjaśnionymi sprawami i paranormalnymi zjawiskami. Po studiach zostaje śledczym, zbierającym dla miejscowej policji dowody z miejsc przestępstw. Jest w tym bardzo dobry. Wystarczy kilka minut, aby z dużym prawdopodobieństwem naprowadzić policjantów, w tym swojego przybranego ojca, detektywa Joe Westa (Jesse L. Martin), na ślad przestępców.

Pewnej nocy, w wyniku nieudanego eksperymentu naukowego życie Barry’ego zmienia się bezpowrotnie. Podczas eksplozji i uderzenia pioruna w laboratorium STAR Labs główny bohater zapada w śpiączkę, a po wybudzeniu odkrywa, że potrafi się przemieszczać z prędkością błyskawicy. Szybko okazuje się, że takich jak on ludzi z wyjątkowymi umiejętnościami jest więcej. Nie każdy jednak chce wykorzystać nowe zdolności w słusznym celu. Barry postanawia chronić Central City i jego mieszkańców przed złoczyńcami z nadprzyrodzonymi zdolnościami, jako superbohater Flash. Może w ten sposób uda mu się również złapać tajemniczego mordercę swojej matki i oczyścić ojca z zarzutów…

„Flash”

Premiera 1. i 2. odcinka: poniedziałek, 1 lutego, godzina 21:00 i 22:00
Emisja: poniedziałek, godzina 21:00 i 22:00

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *