Serial „Gwiazda szeryfa” w HBO

Tim Roth w roli policjanta, który musi uporać się z wyrzutami sumienia po śmierci synka. Nowy serial kryminalny „Gwiazda szeryfa” („Tin Star”) w całości jest już dostępny online w serwisie HBO GO. W HBO odcinki serialu będą emitowane co sobotę o godzinie 20:10 od 9 września.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Były detektyw z Londynu Jim Worth (Tim Roth) przeprowadza się z rodziną do zapomnianego przez boga i ludzi miasteczka Rocky Mountains. Mężczyzna wierzy, że w nowej pracy zapomni o demonach przeszłości. Szybko jednak okazuje się, że nie będzie to łatwe. Gang kryminalistów wydaje na niego wyrok śmierci. Dochodzi do próby zabójstwa, w której ginie synek Wortha. Zrozpaczony mężczyzna zaczyna powoli zatracać się w samodestrukcji.

Nowy serial sensacyjny opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które na zawsze zmieniają życie stróża prawa. W jego rolę popisowo wciela się nominowany do Oscara Tim Roth (Rob Roy). Obok niego występują m.in. sześciokrotnie wyróżniona nominacją do nagrody Emmy Christina Hendricks (serial „Mad Men”), Kevin Hanchard (serial „Orphan Black”), Abigail Lawrie („Trafny wybór”) oraz Christopher Heyerdahl („Saga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 2″). Twórcą tej mrocznej produkcji jest wyróżniony BAFTĄ Rowan Joffe („Zanim zasnę”).

Od piątku, 8 września serial „Gwiazda szeryfa” jest w całości dostępny w serwisie internetowym HBO GO. Od 9 września w każdą sobotę odcinki serialu będą emitowane w HBO o godzinie 20:10.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *