Serial „Nauczyciel” w Romance TV

16 maja Romance TV zaprasza na premierę serialu „Nauczyciel”. Jest to jedna z najlepszych produkcji RTL ostatnich lat, opowiadająca o losach nauczyciela – Stefana Vollmera. W Europie każdy odcinek śledziły miliony widzów. Już od wtorku 16 maja, serial premierowo zobaczyć będzie można w Romance TV. Emisja serialu codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00.

Tytułowy nauczyciel – Stefan Vollmer, stosujący niekonwencjonalne metody nauczania i wychowania, po dziesięciu latach wraca do zawodu pedagoga w gimnazjum. Dyrektor szkoły przydziela mu wychowawstwo klasy sprawiającej największe problemy, co znacznie utrudnia Stefanowi wywiązywanie się z powierzonych mu obowiązków. Bardzo szybko przekonuje się, że dziesięć lat to cała epoka, a w szkole zmieniło się wszystko – najbardziej sami uczniowie – ich podejście do życia, szkoły i stosunek do społeczeństwa, a wielu młodych ludzi ma poczucie niepewności i bezcelowości w życiu. Dodatkowym problemem okazuje się również nowa koleżanka Karin Noske, z którą Stefan na początku w ogóle nie jest w stanie znaleźć wspólnego języka. Karin była dotychczas nauczycielką w renomowanej szkole i niełatwo jej przystosować się do warunków pracy z trudnymi, niepokornymi uczniami w nowej placówce. Czy uda im się uporać z problemami dojrzewających nastolatków i znaleźć nić porozumienia między sobą…?

„Nauczyciel” to zupełna nowość w Romance TV. Zobaczymy tu ogromne emocje, starcia nauczycieli z uczniami oraz gorące uczucia. Wszyscy wiemy, że młodzież w wieku gimnazjalnym jest trudna. To czas, kiedy nastolatkowie próbują określić swoją tożsamość, poszukując odpowiedzi na wiele pytań i często buntują się w zasadzie przeciwko wszystkiemu. Jak poradzą sobie pedagodzy w tym serialu? Zachęcam do śledzenia Romance TV! – mówi Aleksandra Woźniak, aktorka, ambasadorka Romance TV.

Sukces serialu potwierdza wysoka oglądalność premierowych odcinków w Europie oraz wyróżnienie podczas rozdania nagród „Deutsche Comedy 2014”. Obecnie powstało już pięć sezonów serialu – wszystkie będzie można obejrzeć w Romance TV.

Serial „Nauczyciel” emitowany będzie od 16 maja, codziennie od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:00 (powt.: 00:50, 07:00, 11:00). W rolach głównych zobaczymy m.in. Hendrika Duryna (znanego widzom Romance TV m.in. z filmowej adaptacji powieści: Katie Fforde – Do diabła z Davidem, Emilie Richards – Myśl tylko o nas, Rosamunde Pilcher, jak również z serialu „Burza uczuć”), Jessicę Ginkel, Rainera Piwka oraz Ulricha Gebauera.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *