Serial „Osaczony” z Leszkiem Lichotą w Polsacie

Przed Leszkiem Lichotą, odtwórcą głównej roli w serialu „Osaczony” – wyjątkowo pracowite lato. Efekty jego ciężkiej pracy zobaczymy wiosną przyszłego roku na antenie Polsatu!

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Serial „Osaczony” trzyma widza w napięciu od pierwszej sceny. To doskonałe studium ludzkiej psychiki działającej w obliczu zagrożenia. To także opowieść o zdradzie, namiętnościach i sekretach. I o tym, że za każdymi drzwiami pozornie spokojnego domu, kryje się jakaś tajemnica.

Historia oparta jest na wątku kryminalnym, który zakłóci życie cichej i poukładanej z pozoru społeczności – wyjaśnia Leszek Lichota. – Z każdym odcinkiem na jaw wyjdzie coraz więcej skrywanych skrzętnie sekretów, burzących ten pozorny spokój. Z biegiem rozwoju akcji mój bohater będzie czuł się coraz bardziej „osaczony”.

Przed Leszkiem Lichotą prawdziwe „wakacyjne” wyzwanie. Jako główny bohater serialu, pojawia się na planie zdjęciowym codziennie.

36 dni na 6 odcinków to dość napięty i ambitny plan. Wymaga to od całej ekipy i aktorów maksymalnego skupienia. Mój bohater jest osią całego serialu i występuje niemal w każdej scenie. Na szczęście produkcja daje mi czas na regenerację – mówi serialowy „osaczony”.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *