Nowy serial sensacyjny produkcji BBC i Cinemax “RELLIK” pojawi się w HBO GO we wtorek, 12 września. Produkcja w oryginalny sposób przedstawia poszukiwania bezwzględnego seryjnego mordercy. W głównej roli występuje znany z “Gry o tron” Richard Dormer. Nowe odcinki będą pojawiały się w serwisie w każdy wtorek.

Gabriel Markham (Richard Dormer) jest niestrudzonym detektywem, który pracuje w wydziale zabójstw. Pełen tajemnic, charyzmatyczny mężczyzna obsesyjnie ściga bezwzględnego seryjnego mordercę. Sprawa odcisnęła na nim ogromne, zarówno psychiczne, jak i fizyczne, piętno. W pracy pomaga mu błyskotliwa partnerka Elaine (Jodi Balfour).

Mroczny, zrealizowany w niekonwencjonalny sposób serial sensacyjny autorstwa braci Harry’ego i Jacka Williamsów (serial “Zaginiony”). Cała historia opowiedziana jest od tyłu i zaczyna się od złapania przez policjantów długo poszukiwanego seryjnego mordercy. Następnie pokazane są wydarzenia, które miały miejsce wcześniej. Wyśmienitą rolę tworzy popularny irlandzki aktor, Richard Dormer (seriale “Gra o tron”, “Fortitude”). W obsadzie znaleźli się również Jodi Balfour (serial “Bombowe dziewczyny”), Reece Ritchie (“Książę Persji: Piaski czasu”), Kieran Bew (“Beowulf”) oraz Peter Coe (“All the Devil’s Men”). “RELLIK” jest wspólną produkcją telewizji BBC i Cinemax.

Od wtorku, 12 września pierwszy odcinek serialu “RELLIK” będzie dostępny w serwisie internetowym HBO. Kolejne odcinki będą się pojawiały w każdy wtorek.

Źródło: HBO