Serial „Septagon” w Czwórce

3 września Czwórka zaprasza na premierę serialu „Septagon”, który emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. Głównymi bohaterami nowej produkcji są pracownicy najlepszego biura detektywistycznego w Polsce – tytułowego Septagonu.

Sprawdź ofertę kanału TV4 w PROGRAMIE TV

Na fabułę tego oryginalnego polskiego formatu, ktory łączy elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe, składają się pełne zwrotów akcji historie klientów Septagonu, ukazane poprzez prowadzone przez detektywów śledztwa oraz toczące się równolegle wątki z życia prywatnego pracowników agencji.

W rolach głównych – obok znanych widzom Czwórki z serialu „Detektywi w Akcji”: Żanety Tymków, Anety Rak, Marcina Malika, Michała Waleszczyńskiego i Pawła Jeziółkowskiego – zobaczymy m.in. Elżbietę Lisowską i Wojciecha Zygmunta.

„Septagon” reżyserują Dominik Matwiejczyk, Michał Węgrzyn, Robert Wrzosek, Piotr Sarzyński, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski i Tomasz Protokowicz, a producentem serialu jest firma TAKO MEDIA.

Źródło: Telewizja Polsat

One Comment on “Serial „Septagon” w Czwórce”

  1. Jak można takie gówno puszczać w telewizji, zero profesjonalizmu aktorzy to chyba jakaś łapanka z ulicy, o scenariuszu którego brak nie wspomne, czego czlowiek nie zrobi dla pieniędzy za żadne pieniądze nie pokazał bym twarzy w takim dziadostwie, masakra..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *