Serial „Specjalistki” na kanale 13 Ulica


Specjalistki to serial z gatunku procedural, w którym na pierwszy plan wychodzą silne na pozór kobiece postacie. Aby przetrwać w świecie zdominowanym przez mężczyzn, bohaterki niejednokrotnie będą musiały udowodnić, że nie brakuje im uporu, sprytu czy determinacji w dążeniu do rozwiązania najbardziej tajemniczych spraw kryminalnych. Serial przedstawia nie tylko ich sprawy zawodowe, ale również zmagania w życiu prywatnym, które wcale nie są łatwiejsze niż ściganie zabójców.

Sprawdź godziny emisji serialu „Specjalistki” w PROGRAMIE TV

Detektyw Jacqueline „Jack” Cooper (Shenae Grimes-Beech, 90210) to świeżo upieczona policjantka z ponadprzeciętnymi zdolnościami śledczymi, której życie prywatne jest w rozsypce, a osobiste problemy mogą zaprzepaścić karierę zawodową. Jej mentorka to detektyw Stevie Hall (Angela Griffin, Coronation Street), doświadczona śledcza ze skomplikowanymi problemami rodzinnymi. Obie nadzorowane są przez szefową jednostki Fionę Currie (Wendy Crewson, Pokój, Szpital Nadziei), która na czynności zawodowe wykorzystuje każdą wolną chwilę często kosztem życia rodzinnego.

Każdy odcinek serialu to nowe śledztwo i wciągająca historia kryminalna przeplatana osobistymi zawirowaniami głównych bohaterek. Przy pomocy kolegów z zespołu: sierżanta Kyle’a Price’a, który po długiej przerwie zdecydował się na powrót do służby i Aarona Fincha, młodego detektywa ze smykałką do technologii, Specjalistki są w stanie rozwiązać każdą zagadkę. Kiedy sprawa z przeszłości, która bezpośrednio dotyczy Stevie, zostaje ponownie otwarta, zespół zrobi wszystko, żeby złapać przestępcę.

Sprawdź ofertę kanału 13 Ulica w PROGRAMIE TV

Polska premiera nowego serialu Specjalistki już w piątek 21 września o 21:00 na kanale 13 Ulica.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *