Serial „Total Drama Presents” w Cartoon Network

Cartoon Network przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów serialu „Totalna Porażka”. Już od 25 stycznia 2016 roku czekają na nich premierowe przygody dobrze znanych i zupełnie nowych bohaterów w serialu „Total Drama Presents: The Ridonculous Race”.

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby najbardziej szalony wyścig świata? Już wkrótce będziecie mogli się o tym przekonać oglądając premierowy serial „Total Drama Presents: The Ridonculous Race” na kanale Cartoon Network. W tym animowanym reality-show 18 dwuoosobowych drużyn wyruszy z kanadyjskiego Toronto w zwariowaną podróż dookoła globu. W każdym odcinku pary zawodników spotkają się w innym kraju, na różnych kontynentach, by podjąć nowe szalone wyzwania w walce o nagrodę główną – milion dolarów. Zespół, który w wybranym zadaniu będzie miał najmniej szczęścia i dotrze do mety jako ostatni, odpadnie z rywalizacji.

Wśród 36 uczestników wyścigu zobaczycie zarówno dobrze znanych bohaterów „Totalnej Porażki”, jak i zupełnie nowe postacie. Szalone perypetie zawodników w walce o zwycięstwo relacjonować będzie Don – gospodarz programu.

Serial „Total Drama Presents: The Ridonculous Race” będzie można oglądać na antenie Cartoon Network już od 25 stycznia, od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *