Serial „Tropiciele” w TNT

Znudzona życiem Dory dowiaduje się o zaginięciu swojej koleżanki i postanawia zaangażować się w poszukiwania. Chcąc rozwiązać zagadkę, będzie musiała przekroczyć wiele granic i zawrzeć kilka bardzo ryzykownych znajomości. Premiera nowego serialu „Tropiciele” w niedzielę 19 marca na antenie TNT.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TNT

„Tropiciele” to mroczna komedia z wątkiem kryminalnym o życiu zagubionych dwudziestolatków. Dory prowadzi bardzo nieciekawe życie w Nowym Jorku. Praca asystentki w biurze milionerki i średnio udany związek już dawno nie przynoszą jej satysfakcji. Gdy dowiaduje się o zaginięciu swojej koleżanki z college’u – Chantal – chce pomóc w jej odnalezieniu. Choć nigdy nie była blisko związana z poszukiwaną, sprawa staje się dla niej priorytetowa.

Dory postanowi zaangażować w poszukiwania swojego chłopaka Drake’a oraz parę przyjaciół Elliott’a i Portię. Rozwiązanie zagadki zaginięcia Chantal niejednokrotnie zmusi bohaterów do przekroczenia granic moralności. Chcąc odnaleźć dziewczynę, przyjaciele będą musieli bardzo dokładnie poznać jej prywatne życie i ekscentrycznych znajomych.

W rolach głównych występują Alia Shawkat (Dory), John Reynolds (Drake), John Early (Elliott) i Meredith Hagner (Portia). Premiera serialu 19 marca w TNT. Emisja w każdą niedzielę o godzinie 20:05 i 20:35.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *