Serial „Will i Grace” na FOX Comedy

8 grudnia 2016 roku na antenie FOX Comedy zagości zabawny aktorski kwartet, doskonale znany wielbicielom seriali z lat 90. „Will i Grace” to opowieść o losach dwójki tytułowych bohaterów – Willa Trumana i Grace Adler. W tych rolach na ekranie pojawiają się Eric McCormack („Pułapki umysłu”, „Cudotwórca”) i Debra Messing („Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia”, „Tajemnice Laury”).

Will i Grace są najlepszymi przyjaciółmi. Will jest prawnikiem i homoseksualistą z nienagannymi manierami, a Grace dekoratorką wnętrz, zaręczoną z prawdziwym kretynem. Jej nienaganna figura zupełnie nie współgra z jej niepohamowany pociągiem do jedzenia. Kiedy związek Grace się rozpada, dziewczyna przeprowadza się do swojego najlepszego przyjaciela Willa. W efekcie zamieszkują ze sobą na stałe.

Wspólne mieszkanie Willa i Grace w Nowym Jorku często odwiedzają Karen Walker grana przez Megan Mullally („Scenki z życia”), oraz Jack McFarland, w którego wciela się Sean Hayes. Karen to opryskliwa asystentka Grace, bon vivantka i lekomanka, korzystająca z życia i każdej sytuacji, by wypić i poznać kolejnego faceta, którego mogłaby poślubić… dla pieniędzy. Z kolei przyjaciel Willa – Jack, jest ekstrawaganckim, wyzwolonym gejem, który pomógł Willowi ujawnić swoją orientację.

Ta mieszanka osobowości może oznaczać tylko jedno, kosmiczną dawkę ciepłego, błyskotliwego humoru, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie.

Twórcami przebojowego życia 4 przyjaciół są David Kohan i Max Mutchnick ojcowie takich produkcji jak „Cudowne lata” czy „Jak ojciec coś palnie, to…”.

„Will i Grace”

Premiera 1. sezonu: czwartek, 8 grudnia, godzina 18:15 (4 odcinki)
Emisja 1. sezonu: poniedziałek-piątek, godzina 19:10 (2 odcinki)

Premiera 2. sezonu: czwartek, 22 grudnia, godzina 19:10 (2 odcinki)
Emisja 2. sezonu: poniedziałek-piątek, godzina 19:10 (2 odcinki)

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *