Serial „Wspaniałe stulecie” w całości na vod.tvp.pl

„Wspaniałe stulecie”, turecki serial o sułtanie Sulejmanie Wspaniałym i zarazem najpopularniejszy zagraniczny serial emitowany obecnie w polskiej telewizji, jest już w całości dostępny na stronie wspanialestulecie.tvp.pl.

Do tej pory fani „Wspaniałego stulecia” mogli oglądać serial w internecie wyłącznie przez tydzień od dnia polskiej premiery każdego kolejnego odcinka w TVP1. Dzisiaj to się zmieniło – wszystkie dotychczas wyemitowane części można już obejrzeć pod adresem wspanialestulecie.tvp.pl.

„Wspaniałe stulecie” to jeden z największych przebojów Jedynki. Serial nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 15:50. Pierwsze odcinki – polska premiera odbyła się w październiku 2014 roku – gromadziły przeszło 600 tys. widzów. Dziś każda jego kolejna odsłona przyciąga przed telewizory średnio 2,5 mln widzów.

Turecka produkcja opowiada o życiu sułtana Sulejmana Wspaniałego, najdłużej panującego władcy i twórcy potęgi Imperium Osmańskiego. „Wspaniałe stulecie” opowiada o miłości sułtana do Roksolany, pięknej niewolnicy wziętej w jasyr na Rusi. W haremie przyjęła imię Hürrem, urodziła mu potomków, została jego żoną, a następnie w wyniku licznych pałacowych intryg dołączyła do galerii najpotężniejszych postaci w imperium.

„Wspaniałe stulecie” zostało już sprzedane do ponad 50 krajów. Polski finał kostiumowej produkcji będzie emitowany we wtorek, 12 kwietnia na antenie TVP1 HD. W sumie polscy widzowie będą mogli zobaczyć 312 odcinków (4 sezony). Po zakończeniu „Wspaniałego stulecia” emitowana będzie jego kontynuacja – cieszące się w Turcji powodzeniem „Wspaniałe stulecie: Kösem”.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *