Serial „Zbrodnie po sąsiedzku” na kanale FOX

Nieszablonowy serial komediowy, który skradł serca tysięcy widzów na całym świecie, już wkrótce pojawi się na kanale FOX. Mowa tu o „Zbrodniach po sąsiedzku”, które wraz z gwiazdorską obsadą, niebanalnym poczuciem humoru i kryminalną intrygą trafią na kanał FOX już 23 października o 22:00. W każdym tygodniu stacja pokaże premierowo dwa odcinki. 7 listopada FOX zmienia się w FX, więc finał sezonu widzowie zobaczą już w nowej oprawie graficznej kanału.

Sprawdź godziny emisji serialu „Zbrodnie po sąsiedzku” w PROGRAMIE TV

Niełatwo jest zrobić serial, który zapewni nową jakość, jednocześnie bawiąc widzów z różnych pokoleń. Twórcom „Zbrodni po sąsiedzku”, Steve’owi Martinowi i Johnowi Hoffmanowi, udało się po mistrzowsku sprostać temu wyzwaniu. Akcja serialu toczy się w nowojorskim apartamentowcu Arconia, w którym pewnego dnia jeden z lokatorów zostaje odnaleziony martwy. Trójka sąsiadów – Charles, Oliver i Mabel – łączy siły, by rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci. Domorosłych detektywów, którzy do tej pory nie mieli ze sobą zbyt dużo wspólnego, motywuje do działania wspólna pasja – miłość do podcastów kryminalnych.

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Kryminalna komedia w gwiazdorskiej obsadzie sprawdzi się idealnie na jesienne wieczory. W rolach głównych telewidzowie zobaczą na ekranach aktorów, którym produkcje komediowe nie są obce: Steve’a Martina jako Charlesa, oraz Martina Shorta jako Olivera. Młode pokolenie aktorów reprezentuje m.in. Selena Gomez w roli niepokornej Mabel. Produkcja znana jest również z niecodziennych ról epizodycznych granych przez gwiazdy światowego formatu. Takie towarzystwo dostarczy nie tylko niezapomnianych emocji, ale też sporo śmiechu!

Źródło: The Walt Disney Company

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *