Serial „Zoo” premierowo w Boomerangu

19 sierpnia oko w oko z widzami staną nowi bohaterowie. Tym razem to najprawdziwsze zwierzaki z nowego serialu „Zoo”. Dzieci zobaczą potężnego słonia, olbrzymiego żółwia lądowego, drapieżne koty i wiele innych niezwykłych reprezentantów gatunków z różnych części świata.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Już wkrótce niezwykłe londyńskie zoo stanie otworem przed najmłodszymi widzami Boomeranga! Spotkanie z bohaterami serialu „Zoo” to dla wszystkich dzieci pełna humoru lekcja biologii oraz świetna okazja do poznania obyczajów i przyzwyczajeń zwierząt. Maluchy poznają zarówno zachowania dzikich gatunków, jak również zobaczą w jaki sposób dbają o nie ich opiekunowie.

W zwariowanym ogrodzie zoologicznym, mieszczącym się w stolicy Wielkiej Brytanii nie zabraknie beatboxujących żółwi, śpiewających surykatek, lwów i pingwinów oraz rozrabiających lemurów. Najważniejszą rolę odegra jednak goryl Jurgen. Ten maruda na co dzień będzie przeżywać liczne przygody, rozwiązywać skomplikowane zagadki i mierzy się z geniuszem zbrodni – małpą Brutusem.

Premiera nowego serialu „Zoo” już w poniedziałek 19 sierpnia. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19.50 na kanale Boomerang.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *