Serial „ZOO” w PULS 2

W sobotę, 9 kwietnia 2016 roku, PULS 2 rozpocznie emisję serialu „ZOO” produkcji CBS. Będzie to jego premiera w ogólnopolskiej telewizji.

W zoo dochodzi do niespodziewanego ataku lwów na ludzi, początkowo wszystko wygląda na nieszczęśliwy wypadek. Nie jest to jasne dla Jacksona Oza, młodego zoologa, który żyje na safari w Afryce. Oz, który od pewnego czasu obserwuje wzrost agresywnych zachowań wśród dzikich zwierząt, zaczyna je łączyć z kontrowersyjną teorią swojego zmarłego niedawno ojca dotyczącą zbliżającej się wojny między ludźmi i zwierzętami. Tymczasem na świecie dochodzi do kolejnych niewytłumaczalnych aktów agresji zwierząt… Młody naukowiec wraz z grupą zapaleńców postanawia rozwiązać zagadkę. Czy zwierzęta przejmą władzę na Ziemi? Czy ludzie zdołają pokonać nieposkromioną dzikość natury?

Producentem serialu „ZOO” (oryg. tytuł: „ZOO”) jest CBS. Serial oparto na powieści Jamesa Pattersona i Michaela Ledwidge’a pod tym samym tytułem. Powieść „Zoo” została przetłumaczona na sześć języków i miała ponad 4 miliony egzemplarzy nakładu. Na podstawie powieści Jamesa Pattersona powstały m.in. takie filmy, jak: „Kolekcjoner”, „W sieci pająka”, czy „Niedziele u Tiffany’ego” oraz „Alex Cross”.

„ZOO”

Premiera: sobota, 9 kwietnia, godzina 20:00
Emisja: sobota, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *