Serialowa jesień w Red Carpet TV

Telewizja Red Carpet TV przygotowała dla swoich widzów jesienną niespodziankę. Już w październiku na antenie Red Carpet będzie można zobaczyć seriale, które z pewnością zapadną w pamięci oraz poruszą widownię.

Sprawdź ofertę kanału Red Carpet TV w PROGRAMIE TV

Zostaną zaprezentowane kultowe pozycje, cieszące się ogromną popularnością wśród widzów. Należą do nich między innymi: legendarny serial czechosłowacki „Szpital na peryferiach po dwudziestu latach” (druga część), serial familijny „Arabela”, czy też kontynuacja drugiego i zarazem ostatniego sezonu serialu „Maria Magdalena”.

Już w październiku miłośnicy „medycznych” perypetii będą mieli szansę jeszcze raz przenieść się w czasie i obejrzeć trzynastoodcinkową kontynuację słynnego w latach 70. i 80. czechosłowackiego serialu „Szpital na peryferiach”. Serialu opowiadającego o pracy, jak również życiu prywatnym lekarzy ze szpitala w czeskim mieście Bor.

Sprawdź godziny emisji serialu „Szpital na peryferiach po dwudziestu latach” w PROGRAMIE TV

Serial familijny „Arabela”, to nie lada gratka dla tych widzów, którzy lubią pozycję pozwalające poruszać wyobraźnię. Czechosłowacki serial „Arabela” jest tego znakomitym przykładem, ponieważ jego fabuła to połączenie dwóch światów: realistycznego oraz baśniowego. Warto podkreślić, że wszystko odbywa się z domieszką humoru.

Sprawdź godziny emisji serialu „Arabela” w PROGRAMIE TV

Z kolei serial „Maria Magdalena” to absolutna nowość w Polsce. Powstał w latach 2018 – 2019. Wyprodukowany przez Sony Pictures Television i Dopamine dla TV Azteca. Do tej pory emitowano go jedynie na takich platformach jak : NETFLIX (USA, Argentyna, 2018/2019 r.), HBO (2020 r.), jak również wybranych płatnych kanałach TV: Meksyk, USA, Wenezuela, Argentyna, Hiszpania. W październiku, wyłącznie na antenie Red Carpet TV, widzowie będą mogli zobaczyć kontynuację, drugiej serii serialu, który cieszy się bardzo dużą oglądalnością.

Sprawdź godziny emisji serialu „Maria Magdalena” w PROGRAMIE TV

SERIALOWA JESIEŃ W RED CARPET TV to pozycje kultowe, oryginalne, jak również zróżnicowane. Wszystko po to, by każdy widz mógł wybrać ten, który spełnia jego oczekiwania. Jesień na antenie Red Carpet TV to z pewnością: emocje, wybitni aktorzy, piękne scenerie, zaskakujące dialogi, unikatowe kostiumy oraz wiele niespodzianek.

Źródło: Red Carpet Media Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *