Serialowy marzec w AXN

W marcu kanał AXN postawi na thrillery, kryminały oraz fantasy. Na początek stacja zabierze widzów w świat elfów, krasnoludów i gnomów w nowej produkcji fantasy „Kroniki Shannary”. Dużo akcji i szybkiego kina zapewni widzom „Player” z Philipem Winchesterem i Wesleyem Snipesem w rolach głównych. To historia ekskomandosa, który zostaje ekspertem ds. bezpieczeństwa w tajemniczej organizacji. Na koniec miesiąca w AXN premiera serialu „Mad Dogs”, opowieści o czterech kumplach odwiedzających przyjaciela z czasów szkolnych w jego ekskluzywnej posiadłości w Belize. Dodatkowo na widzów czekają nowe odcinki popularnych seriali: „Czarnej listy” i „Skorpiona”.

„Kroniki Shannary”, to produkcja fantasy, stworzona na podstawie powieści Terry’ego Brooksa, którego cykl książek sprzedał się na przestrzeni kilkudziesięciu lat w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie. Brooks stworzył niezwykły świat magii, elfów, krasnoludów, gnomów, trolli i ludzi. Cała historia rozgrywa się po Wielkich Wojnach Ludów, kiedy magia zastąpiła cywilizację, a ludzie, elfy, krasnoludy, gnomy i trolle są tak skłóceni, że nie potrafią razem bronić się przed demonami. Serial rozpoczyna się, kiedy elficka księżniczka Amberle (Poppy Drayton) bierze udział w niebezpiecznym turnieju, który ma wyłonić Wybrańców chroniących starożytne drzewo Ellcrys. W trakcie uroczystości zaprzysiężenia Amberle ma wizję, która przepowiada zniszczenie świata. Wkrótce magiczne drzewo zaczyna umierać, a każdy liść spadający z Ellcrys, to uwolniony jeden okrutny demon, dołączający do armii potężnego złego druida Dagda Mora. Z księżniczką, w misję ratowania świata rusza pól elf Wil Ohmsford (Austin Butler) – ostatni potomek słynnego rodu Shannary oraz Eretria.

W serialu zobaczymy również: Manu Bennetta (znanego z filmów Hobbit oraz serialu „Spartakus: Krew i piach”) w roli druida Allanona oraz Johna Rhysa-Daviesa (znanego z ról w takich hitach kinowych jak „Indiana Jones” czy „Władca Pierścieni”) wcielającego się w potężnego króla elfów i dziadka Amberle. Premiera serialu „Kroniki Shannary” w środę 23 marca 2016 roku o godzinie 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdą środę o godzinie 21:00.

„Player” to serial, w którym każdy kadr wypełnia akcja. Główny bohater Alex Kane (Philip Winchester, znany z głównych ról w takich serialach jak „Crusoe” czy „Kontra”) to były komandos. Posiada odpowiednie kwalifikacje do tego, by zostać konsultantem do spraw bezpieczeństwa w tajemniczej organizacji. Zatrudnia go Pan Johnson (Wesley Snipes, grał w hitach: „Blade – Wieczny łowca”, „Człowiek demolka”, „Pociąg z forsą”, „Wydział pościgowy”, „Teoria chaosu”). Alex szybko dowiaduje się, że będzie konsultantem w kasynie, w którym dochodzi do niecodziennych zakładów. Najbogatsi ludzie świata obstawiają w nim wyniki planowanych zbrodni. Premiera serialu „Player” w piątek 25 marca o godzinie 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy piątek o godzinie 21:00.

„Mad Dogs” to amerykanski thriller z elementami czarnej komedii. Bohaterami Mad Dogs są czterej czterdziestolatkowie: Cobi (Steve Zahn), Lex (Michael Imperioli), Gus (Romany Malco) i Joel (Ben Chaplin). Spotykają się w pięknej willi w egzotycznym Belize, by świętować wcześniejsze przejście na emeryturę ich starego znajomego, Milo (w tej roli Billy Zane, znany z filmu „Titanic”). Szybko okazuje się, że to co miało być kilkudniowym wyjazdem wakacyjnym, już w pierwszym odcinku zamienia się pełną zwrotów akcji krwawą zagadkę – na jaw wychodzą mroczne tajemnice, odżywają dawne urazy, a wycieczka do raju szybko zmienia się w niebezpieczną przeprawę przez koszmarny labirynt kłamstw, intryg i śmierci. Bohaterowie szybko zdają sobie sprawę z tego, że aby przetrwać w zupełnie obcym dla siebie środowisku, będą musieli obdarzyć się zaufaniem, choć żaden z nich na nie nie zasługuje. Kumple mają teraz przeciwko sobie przestępców, policję oraz tajne służby i nikt w tej układance nie jest tym, za kogo się podaje. Premiera serialu „Mad Dogs” w środę 30 marca o godzinie 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdą środę o godzinie 21:00.

„Skorpion” to serial sensacyjny oparty na życiorysie ekscentrycznego geniusza i komputerowego specjalisty Waltera O’Briena (Elyes Gabel). Swoje zdolności w dziedzinie informatyki rozwijał włamując się do tajnych systemów i państwowych baz danych. Wiele lat później staje na czele zespołu specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy są w stanie rozwiązywać skomplikowane problemy współczesnego cyberświata. W nowych odcinkach bohaterowie serialu będą próbować rozpracować gang z Japonii oraz ruszą na Kubę, by dopaść serbskiego zbrodniarza wojennego. Do pościgu za zbrodniarzem dołączy Sonia (w tej roli Izabella Miko). Mimo strasznych wspomnień z byłej Jugosławii uda jej się zmusić zbrodniarza do wydania swoich pomocników. Nowe odcinki drugiego sezonu serialu „Skorpion” od wtorku 8 marca o godzinie 22:00 w AXN.

Serial „Czarna lista” opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie „Red” Reddingtonie (w tej roli James Spader). Z poszukiwanego przez amerykański wymiar sprawiedliwości kryminalisty staje się jednym z najcenniejszych źródeł informacji o międzynarodowej przestępczości. W nadchodzących odcinkach trzeciego sezonu serialu Raymond wymyka się służbom federalnym zastawiającym na niego coraz to nowe pułapki. Razem z nim ucieka była agentka Keen. Elizabeth boi się, że bliscy zaczną uważać ją za prawdziwą terrorystkę. Chce udowodnić, że została wrobiona. Nowe odcinki trzeciego sezonu serialu „Czarna lista” od piątku 25 marca o godzinie 22:00 w AXN.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *