Sety z festiwalu Audioriver w Czwórce

Radiowa Czwórka jak co roku wybierze się na festiwal Audioriver – największą imprezę poświęconą muzyce niezależnej. Już od dziś, 25 lipca, na antenie Programu 4 pojawiać się będą sety na żywo, wywiady z artystami oraz relacje z płockiej imprezy, nad którą po raz kolejny stacja objęła patronat medialny.

Ostatni weekend lipca ekipa Czwórki spędzi w Płocku, by na bieżąco informować swoich słuchaczy o przebiegu festiwalu. Na antenie podczas specjalnych audycji będzie można usłyszeć nie tylko najlepsze sety, ale także wywiady z największymi artystami Audioriver.

25 lipca w piątkowym „DJ Paśmie” (od godziny 21:00) Czwórka zaprasza na transmisje występów grupy Skalpel, Rubber Dots oraz Mind Against. O godzinie 23:30 na antenie zabrzmią sety Hybrid Minds, a następnie Gary’ego Becka.

Natomiast w sobotę 26 lipca w „Klubotece” (od godziny 21:00) transmisje koncertów takich artystów jak: Blossom, Negativ, Dense & Pika i największej gwiazdy tegorocznego festiwalu – Little Dragon. Ponadto nadarzy się okazja do wysłuchania wywiadu z Ivy Lab.

Audioriver to największy w Polsce festiwal muzyki elektronicznej, prezentujący niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house’u, przez drum & bass, dubstep i electro, a na IDM i elektronicznym popie kończąc. Czwórka jest stałym patronem medialnym imprezy.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *