Sety z festiwalu Audioriver w Czwórce

Radiowa Czwórka zaprasza wszystkich miłośników muzyki elektronicznej do przypomnienia sobie najlepszych występów z tegorocznego festiwalu Audioriver. Już od 14 listopada, w ramach audycji „DJ Pasmo”, będzie można wysłuchać wybranych setów z imprezy. Jako pierwszy zabrzmi duet Tale Of Us.

14 listopada, w każdy czwartek, w audycji „DJ Pasmo” (poniedziałek-piątek, godzina 21:00-23:00) będą prezentowane retransmisje setów z tegorocznego festiwalu Audioriver – największego w Polsce festiwalu muzyki elektronicznej, prezentującego niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house’u, przez drum & bass, dubstep i electro, a na IDM i elektronicznym popie kończąc. Radiowa Czwórka jest stałym patronem medialnym płockiej imprezy.

Tale Of Us to jedno z największych odkryć ostatnich lat. Włoski duet plasuje się w pierwszej dziesiątce na liście najlepszych DJ-ów według portalu Resident Advisor. Choć zarówno Carmine Conte, jak i Matteo Milleri nie są Europejczykami – pierwszy urodził się w Toronto, a drugi w Nowym Jorku – obaj spotkali się w Mediolanie, gdzie połączyli swoje drogi twórcze. Obecnie mieszkają w Berlinie – mieście, które inspiruje ich do szukania coraz to nowszych możliwości artystycznego wyrazu. Debiutanckie wydawnictwo Tale Of Us „Dark Song” ukazało się wiosną 2011 roku nakładem Visionquest, oficyny, w której wydają m.in. Seth Troxler, Ryan Crosson, Shaun Reeves czy Lee Curtiss. W lutym 2013 roku pojawiła się ich nowa EP-ka – „Fresh Water”.

W kolejnych audycjach Czwórka nada sety takich artystów, jak: Nymfo b2b Klute, Marcin Czubala, Dusky, Ed Rush, Monoloc i Submotion Orchestra.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *