Na sierpień 2016 roku stacja teleTOON+ przygotowała dla swoich widzów premierę serialu pt. “Tituef”. Kultowa postać Titeufa znana jest na całym świecie z zabawnych komiksów autorstwa szwajcarskiego rysownika Philippe’a Chappuisa. Titeuf to pełen oryginalnych pomysłów chłopiec, który na drodze do odkrywania dorosłości musi zmierzyć się z wieloma problemami. Jak przystało na łobuziaka często popada w tarapaty, ale dzięki urokowi osobistemu, a czasem zwykłemu przypadkowi, zawsze potrafi wyjść z nich obronną ręką.

W tym miesiącu na widzów stacji czeka również premiera kultowej animacji “Angry Birds Toon 3”. To już trzecia seria niezwykłych przygód walecznych ptaków i zwariowanych świń, które pokochały miliony. Czy tym razem świniom uda się przechwycić i umieścić jajka w garnku Mistrza Chrumkuchni? A może ptaki i świnie znajdą wspólny język? Tego wszystkiego dowiemy się oglądając w sierpniu stację teleTOON+, która jako jedyna w Polsce, pokaże premierowe odcinki zwariowanych animacji z bohaterami znanej na całym świecie gry.

Ale to nie wszystko co czeka na widzów stacji! Przed nami premiera nowych odcinków serialu “Pan Peabody i Sherman Show” oraz “K3”.

Od czwartku, 18 sierpnia na ekranie teleTOON+ pojawią się nowe odcinki zabawnych przygód najmądrzejszego psa świata – Pana Peabody oraz czerwonowłosego chłopca o imieniu Sherman. Widzowie teleTOON+ dowiedzą się jak Marco Polo odkrył spaghetti, dlaczego wszyscy wylądowali w więzieniu przez Mozarta oraz przekonają się czy banda geeków może pokonać ekipę Zeusa i jego tytanów.

Na miłośników muzyki, mody i dobrej zabawy czeka premiera nowych odcinków serialu “K3”. Od 22 sierpnia trzy niezwykłe przyjaciółki przybliżą nam jak wygląda życie największych gwiazd muzycznych. Kim, Kate i Kylie wspólnie przeżyją szalone przygody i najbardziej niezwykłą trasę koncertową, o jakiej słyszeliście.

“Titeuf”
Emisja: poniedziałek-piątek, od 15 sierpnia, godzina 7:25 i 16:45 (po 2 odcinki)

“Angry Birds Toons 3”
Emisja: poniedziałek i piątek, od 8 sierpnia, godzina 7:45 i 17:50

“Pan Peabody i Sherman Show”
Emisja: poniedziałek-piątek, od 18 sierpnia, godzina 7:00 i 17:00

“K3”
Emisja: poniedziałek-piątek, od 22 sierpnia, godzina 15:30 i 20:30

Źródło: nc+