Biblioteka HBO GO z każdym miesiącem powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w kolekcji znajduje się około 800 filmów i ponad 150 seriali. W sierpniu swoją kontynuację będzie miał siódmy sezon “Gry o tron” – nowe odcinki będą pojawiać się co poniedziałek. Na platformę trafią również premierowo seriale: “Pokój 104”, a także nowe odcinki seriali “Niepewne II”, “Gracze III” oraz “Twin Peaks”.

W HBO GO zadebiutują ponadto filmy takie jak: “Underworld: Wojny krwi”, “Waterboys”, “Gorzka siedemnastka” oraz “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Na fanów sagi czeka sześć części Gwiezdnych wojen, które są już dostępne w serwisie. Najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć “Monster Trucks” oraz “Vaiana: Skarb oceanu”.

W sierpniu pojawią się również nowe dokumenty produkcji HBO Europe: rumuńska “Sieć” – o tajnej sieci dystrybucji leków na raka, czeska opowieść o wieloletniej walce z nałogiem – “Mallory” oraz “Ultra”, film przybliżający sylwetki czterech ultramaratończyków, ich marzenia i niezwykłą siłę przekraczania własnych słabości.

Źródło: HBO