Sierpień 2017 w HBO GO

Biblioteka HBO GO z każdym miesiącem powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w kolekcji znajduje się około 800 filmów i ponad 150 seriali. W sierpniu swoją kontynuację będzie miał siódmy sezon „Gry o tron” – nowe odcinki będą pojawiać się co poniedziałek. Na platformę trafią również premierowo seriale: „Pokój 104”, a także nowe odcinki seriali „Niepewne II”, „Gracze III” oraz „Twin Peaks”.

W HBO GO zadebiutują ponadto filmy takie jak: „Underworld: Wojny krwi”, „Waterboys”, „Gorzka siedemnastka” oraz „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Na fanów sagi czeka sześć części Gwiezdnych wojen, które są już dostępne w serwisie. Najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć „Monster Trucks” oraz „Vaiana: Skarb oceanu”.

W sierpniu pojawią się również nowe dokumenty produkcji HBO Europe: rumuńska „Sieć” – o tajnej sieci dystrybucji leków na raka, czeska opowieść o wieloletniej walce z nałogiem – „Mallory” oraz „Ultra”, film przybliżający sylwetki czterech ultramaratończyków, ich marzenia i niezwykłą siłę przekraczania własnych słabości.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *