Sierpień 2018 w HBO GO

fot. Seacia Pavao/Hulu

Sierpień w HBO GO to porcja nowych seriali oraz filmów. Miesiąc rozpocznie się z dreszczykiem od premiery takich serialowych tytułów jak: Castle Rock – horror psychologiczny, który zabiera widza do mrocznego świata stworzonego przez Stephena Kinga oraz Czarne jezioro – mrożący krew w żyłach, szwedzki serial o grupie przyjaciół, którzy wybierają się do byłego resortu narciarskiego, gdzie przed laty doszło do zbrodni.

Sprawdź ofertę HBO GO w katalogu VOD

Nie zabraknie też produkcji komediowych. Z czwartym sezonem powróci Bez zobowiązań, czyli perypetie rozwódki, która razem z nastoletnią córką mieszka w domu młodszego brata, a z trzecim animowany serial dla dorosłych Zwierzęta, w którym grupa nowojorskich zwierząt próbuje odnaleźć się w postapokaliptycznym świecie. Do serwisu dodane zostaną także kolejne sezony kultowego serialu Teoria wielkiego podrywu. To jednak nie wszystkie serialowe nowości – w połowie miesiąca zaplanowana została także premiera kontynuacji seriali HBO – czwartego sezonu Graczy z Dwaynem Johnsonem w roli byłej gwiazdy futbolu amerykańskiego oraz trzeciego sezonu serialu Niepewne, w którym główną rolę zagrała nominowana do tegorocznych nagród Emmy Issa Rae.

W sierpniu w serwisie HBO GO pojawią się także nowe filmy, a wśród nich Widzę tylko ciebie z Blake Lively w roli kobiety, która otrzymuje od losu szansę na odzyskanie wzroku, czy Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – kolejna część gwiezdnej sagi, w której Rey namawia Luke’a Skywalkera na powrót i walkę z Najwyższym Porządkiem. Dla fanów Morgana Freemana i Michaela Cane’a pojawi się komedia o dobrych kumplach, którzy na stare lata postanowili wejść na przestępczą ścieżkę (W starym, dobrym stylu).

Dzieci również mogą liczyć na atrakcyjne filmowo wakacje w HBO GO. W sierpniu w serwisie znajdą sporo nowości, w tym dwie części przygód uroczego stworka z innej planety Sticha (Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha i Stich! Misja) oraz przygody dzielnej i niezwykle upartej szkockiej księżniczki w filmie animowanym Merida Waleczna. Na zakończenie wakacji zarówno mali jak i duzi widzowie, którzy w dzieciństwie uwielbiali zarówno Mary Poppins, jak i bajki Disneya będą mogli wrócić do ukochanego przez siebie świata dzięki filmowi Ratując pana Banksa z Tomem Hanksem oraz Emmą Thompson w rolach głównych.

W ramach letniego przeglądu filmów dokumentalnych HBO do serwisu dodane zostaną także kolejne dokumenty. Będzie to uhonorowany nagrodą dla najlepszego pełnometrażowego filmu dokumentalnego na najważniejszym europejskim festiwalu dokumentalnym IDFA w Amsterdamie film Po drugiej stronie drzwi – kameralny obraz ukazujący współczesne, skomplikowane losy narodu serbskiego przez pryzmat rodzinnej historii. Na sierpień zaplanowana została także premiera czeskiego dokumentu Nic już nie będzie takie samo przedstawiającego czwórkę nastolatków, którzy muszą zmierzyć się z dorosłym życiem.

Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się około 800 filmów i ponad 200 seriali.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *