Sitcom „Doktor Becker” w CBS Action

Programy w telewizji, korki, ceny samochodów, krany, oferta lunchowa, centra nauki dla dorosłych, skórzane kurtki – to tylko kilka przykładów rzeczy, które Johna Beckera, głównego bohatera sitcomu „Doktor Becker”, doprowadzają do szewskiej pasji. Porywczy charakter często utrudnia mu życie, jednak mimo to Beckerowi udaje się robić to, na czym zależy mu najbardziej: nieść pomoc potrzebującym. Na przezabawne perypetie wybuchowego malkontenta i doskonałego lekarza w jednej osobie kanał CBS Action zaprasza od 3 kwietnia w dni powszednie (oprócz Poniedziałku Wielkanocnego 17 kwietnia) od 16:00 (po dwa odcinki).

Sprawdź godziny emisji sitcomu „Doktor Becker” w PROGRAMIE TV

„Becker idzie” – ten okrzyk wystarczy, żeby kilkanaście osób opuściło w popłochu restaurację. I trudno im się dziwić – czasami może się zdawać, że doktor John Becker (Ted Danson) żyje po to, aby narzekać, marudzić, oburzać się, pokrzykiwać i obrażać innych ludzi. Jednak pod maską cynicznego furiata kryje się człowiek, który byłby w stanie wiele poświęcić, czy to dla swoich przyjaciół, czy też pacjentów. Znajomi lekarza – Reggie (Terry Farrell), właścicielka restauracji, niewidomy sprzedawca gazet Jake (Alex Désert) i pielęgniarka Margaret (Hattie Winston) – doskonale wiedzą, że Becker posiada złote serce i dlatego też są w stanie znosić jego niekończące się tyrady.

W pierwszym odcinku 1. sezonu Becker musi się zmierzyć z nie lada wyzwaniem – usiłuje pomóc siedmioletniemu chłopcu, który w czasie transfuzji został zakażony wirusem HIV. Małemu pacjentowi nie pomagają stosowane przez Beckera metody, więc lekarz stara się znaleźć dla niego miejsce w klinice, w której dostępne są nowocześniejsze sposoby leczenia. Matka chłopca obawia się jednak, że takie rozwiązanie będzie przekraczać jej możliwości finansowe – Becker zapewnia ją jednak, że znajdzie się jakieś wyjście. I tak się dzieje – chłopiec zostaje umieszczony w klinice, jego mama ze zdziwieniem stwierdza, że nie musi płacić za leczenie ani grosza, a Becker przekonuje sam siebie, że nowy samochód to wydatek, który może jeszcze poczekać…

„Doktor Becker” to sitcom doskonały – stanowi świetną, niezobowiązującą rozrywkę, przy czym czasem uderza w poważniejsze tony. Problemy zdrowotne, z jakimi borykają się pacjenci głównego bohatera, dają widzowi do myślenia (wpływ diety na zapadalność na cukrzycę, hipochondria jako wyraz głębokiej lękowości), jednak przez to serial nie traci zupełnie swojej lekkości – przygody głównego bohatera i jego barwnych znajomych potrafią rozbawić do łez.

Na 1. i 2. sezon serialu „Doktor Becker” kanał CBS Action zaprasza od 3 kwietnia w dni powszednie (oprócz Poniedziałku Wielkanocnego 17 kwietnia) od godziny 16:00 (po dwa odcinki).

Źródło: CBS Action

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *