SkyShowtime rozpoczyna produkcję polskiego serialu „Śleboda”

Pierwszym lokalnym projektem realizowanym na zamówienie SkyShowtime będzie serialowa adaptacja popularnego etno-kryminału Śleboda

Przedstawiciele serwisu SkyShowtime ogłosili dzisiaj, że firma rozpoczyna produkcję własną w Polsce. Pierwszą lokalną produkcją oryginalną realizowaną na zamówienie serwisu będzie polski serial SkyShowtime Original Śleboda. To kolejny krok w strategii firmy, która poprzez swoje zaangażowanie na lokalnych rynkach, chce poszerzać ofertę programową o seriale tworzone z myślą o widzach na poszczególnych rynkach.

Serial SkyShowtime Original Śleboda oparty zostanie na pierwszej części popularnej serii etno-kryminałów autorstwa Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskiej oraz Michała Kuźmińskiego. Producentką serialu jest Magdalena Szwedkowicz, a za reżyserię odpowiada Michał Gazda.

Cieszę się, że rok od rozpoczęcia działalności w Europie Środkowo-Wschodniej, możemy ogłosić pierwszy polski serial oryginalny, który wyprodukowany zostanie na nasze zamówienie – Ślebodę. To dla nas ważny krok, którym chcemy zaznaczyć zaangażowanie w dostarczanie naszym odbiorcom wysokiej jakości lokalnych treści – powiedział Kai Finke, Chief Content Officer w SkyShowtime.

Źródło: SkyShowtime

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *