Słuchaj i wygrywaj! Lato z Radiem rozdaje nagrody

50 rowerów trekkingowych z okazji 50-lecia Lata z Radiem, odbiorniki radiowe, walizki, kamerki samochodowe – popularna wakacyjna audycja Programu 1 Polskiego Radia to nie tylko najlepsza muzyka, koncerty znakomitych artystów, trasa reporterska i audycje plenerowe, ale także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, do wygrania od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00.

„Skojarzenia” to jeden z kultowych konkursów „Lata z Radiem”. Każdego dnia między godz. 10.15 a 10.30 sprawdzane są umiejętności trzech słuchaczy Jedynki. Zestawy do skojarzeń losuje maszyna, a czas na odpowiedzi to tylko 30 sekund. Za każdą dobrą odpowiedź można otrzymać jeden punkt. Pierwsze miejsce zdobywa ta osoba, która danego dnia prawidłowo skojarzy najwięcej elementów. Na zgłoszenia czekamy pod numerem 72151.

Nagrodami w konkursie są:
Za 1 miejsce – rower trekkingowy
Za 2 miejsce – karty podarunkowe
Za 3 miejsce – maskotki „Lata z Radiem” oraz płyty CD „Lato z Radiem 2021”

Drugim konkursem „Lata z Radiem” jest „Karuzela z nagrodami”. W audycji po godzinie 9.00 zadawane jest eliminacyjne pytanie konkursowe z zakresu tematyki ogólnej. O tym, kto weźmie udział w tej zabawie decydują zgłoszenia słuchaczy w formie odpowiedzi na pytanie eliminacyjne wysyłane w postaci wiadomości SMS pod 72151. Czas przeznaczony na udzielenie odpowiedzi na antenie dla wybranej osoby wynosi tylko 5 sekund. Pytania są proste, dowcipne i zaskakujące. Znaczenie mają oryginalność, pomysłowość i wartość artystyczna tekstu. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Konkursie przesyłają wiadomość tekstową pod numer telefonu 72151 (koszt: 2,46 PLN brutto za wysłanie wiadomości) zawierającą kreatywną Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem. Zadaniem Finalisty Konkursu jest udzielenie prawidłowej odpowiedzi na pytanie zadane na antenie przez prowadzącego. Czas przeznaczony na udzielenie odpowiedzi na antenie dla każdego Finalisty Konkursu wynosi 5 sekund. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: odbiorniki radiowe, kamerki samochodowe, walizki, zestawy gier planszowych, maskotki „Lata z Radiem” i wiele innych.

Nadawca zaprasza także do przesyłania zdjęć i zdobywania wyjątkowych upominków „Lata z Radiem” w konkursach:

◆  #mojelatozradiem
Zrób fotkę, która będzie nawiązywała do logotypów lub symboli „Lata z Radiem”, słuchania radia, wakacji i umieść ją na swoim profilu na Facebooku z hasztagiem #mojelatozradiem oznaczając w poście Program 1 Polskiego Radia lub Lato z Radiem (post musi być publiczny). W przypadku publikacji zdjęcia na Instagramie dodaj w treści posta hasztag #mojelatozradiem oraz otaguj konto @jedynka_polskieradio. Aby wziąć udział w Konkursie można również umieścić zdjęcie z hasztagiem #mojelatozradiem na Facebooku na profilu Programu 1 lub Lata z Radiem pod postem oznaczonym #LatoZRadiem

◆  Peleton „Lata z Radiem”
Odnajdź miejsca trasy Peletonu „Lata z Radiem”, a następnie wykonanie zdjęcia reporterowi i/lub samochodowi z logo Polskiego Radia, Programu 1 Polskiego Radia lub „Lata z Radiem” i prześlij poprzez aplikację mobilną.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *