Snookerowe English Open z udziałem Stefanowa i Filipiaka na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze

English Open to pierwszy z czterech turniejów prestiżowej serii Home Nations Series, którą w całości pokazuje Eurosport. W rozgrywanym od 14 do 20 października turnieju wystartują największe gwiazdy snookera m.in. Ronnie O’Sullivan, Judd Trump i Neil Robertson, a także dwóch Polaków – Kacper Filipiak i Adam Stefanów. Na antenie Eurosportu 1 w 1. dniu zmagań zaprezentuje się Filipiak, którego rywalem będzie broniący tytułu Stuart Bingham. Stefanów zmierzy się z kolei z Lucą Brecelem, a ten mecz dostępny będzie w Eurosport Playerze.

Sprawdź godziny transmisji English Open w PROGRAMIE TV

English Open to pierwszy turniej z cyklu Home Nations Series, a więc cyklu czterech imprez rozgrywanych w krajach Wielkiej Brytanii. Po wizycie w Anglii, czołowych snookerzystów świata czeka rywalizacja w Irlandii Północnej (Belfast), Szkocji (Glasgow) i Walii (Cardiff). Zawodnicy walczą nie tylko o punkty rankingowe, ale także potencjalnie gigantyczne pieniądze! Dla zwycięzcy wszystkich czterech turniejów przewidziana jest premia w wysokości miliona funtów! Do tej pory nie zdarzyło się jednak, aby ten sam zawodnik wygrał dwa turnieje w jednym roku. Najbliżej był Stuart Bingham, który w poprzednim sezonie triumfował w English Open, a w finale Welsh Open przegrał z Neilem Robertsonem 7:9.

Obaj zawodnicy znaleźli się w drabince tegorocznego turnieju rozgrywanego w Crawley. Anglik będzie pierwszym rywalem Kacpra Filipiaka, a spotkanie będzie transmitowane w Eurosporcie 1. Drugi z Polaków, Adam Stefanów, zagra z Belgiem Lucą Brecelem, a ich rywalizację pokaże Eurosport Player.

Sprawdź ofertę kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

Więcej informacji o snookerze, w tym materiały wideo, najlepsze zagrania, a także artykuły i wywiady na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych Eurosportu.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *