Snoop Dogg i Miranda Cosgrove w świątecznym odcinku „Big Time Rush” – „Big Time Christmas”

Kendall, James, Carlos i Logan podczas specjalnego, godzinnego odcinka zaśpiewają razem z Mirandą Cosgrove „All I Want for Christmas is You”. To jednak nie koniec atrakcji: do akcji wkroczy również raper Snoop Dogg, który z chłopakami wykona utwór „Let’s Stay In Our PJs (All Christmas Long)”.

Chłopcy nie mogą się już doczekać wyjazdu do Minnesoty na Święta. Jednak kilka godzin przed wylotem do domu, ich producent Griffin, oświadcza im, że muszą jednak zostać w Los Angeles. Kendall, James, Carlos i Logan mają nagrać trzy specjalne świąteczne piosenki – w tym dwie muszą zaśpiewać z innymi gwiazdami. Aby zdążyć na Święta w domu, BTR pomagają swojemu szefowi szybko napisać pierwszą piosenkę – „Beautiful Christmas”. Kiedy widzą w telewizji program z Mirandą Cosgrove, chłopcy postanawiają wślizgnąć się na plan zdjęciowy, aby przekonać młodą gwiazdę do nagrania z nimi utworu Mariah Carey „All I Want for Christmas is You”. Niespodziewanie, ich szef ulega wypadkowi – zostaje potrącony przez samochód Snoop Dogga. Raper ma wyrzuty sumienia, więc postanawia się zrehabilitować, nagrywając piosenkę z BTR „Let’s Stay In Our PJs (All Christmas Long)”.

Czy chłopcy zdążą nagrać wszystkie piosenki i spędzić Święta w domu? Zapowiada się naprawdę ciekawy i emocjonujący odcinek, którego nie można przegapić!

W audycji radiowej, prowadzonej przez Ryana Seacresta, BTR wyznali, że to córka Snoop Dogga, która jest wielką fanką serialu, przekonała tatę, żeby wystąpił w odcinku.

Oglądaj specjalny, świąteczny odcinek „Big Time Christmas” tylko w Nickelodeon już w niedzielę, 23 grudnia o godzinie 18:55.

Powtórka: 27 grudnia, czwartek, godzina 12:55

BTR_Miranda BTR_Snoop Dogg

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *