Soboty z animacjami w Stopklatce TV

W sobotnie poranki Stopklatka TV przygotowała dla swoich widzów filmy animowane. W sierpniu stacja pokaże takie hity jak „Pocahontas II”, „Kumbę”, „Mniam!” oraz „Lucky Luke’a na Dzikim Zachodzie”.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Ogólnodostępny kanał filmowy Stopklatka TV w każdą sobotę około godziny 9:00 prezentuje kultowe animacje przeznaczone dla widzów w każdym wieku. 6 sierpnia o godzinie 9:00 stacja zaprasza na „Pocahontas II – Podróż do Nowego Świata”. To druga część przygód dzielnej Indianki, która wyrusza w podróż na nieznany jej ląd. Wraz z ukochanym, Johnem Rolfem przybywa do Londynu, aby zawrzeć ugodę między swoim plemieniem i Anglikami.

„Kumba” – niezwykła historia małej zebry, która urodziła się bez połowy pasków na ciele to kolejna propozycja Stopklatki TV na sobotni poranek. Odtrącone przez rodzinne stado zwierzę, wyrusza na poszukiwanie magicznego źródła, w którym – jak głosi stara legenda – pierwsze zebry zyskały pasy. W wędrówce po Afryce towarzyszą Kumbie nowi przyjaciele: nadopiekuńcza antylopa oraz postrzelony struś Bradley. Głosu zwierzakom użyczyły gwiazdy polskiego kina: Małgorzata Kożuchowska, Robert Więckiewicz, Maciej Musiał oraz Jarosław Boberek. Emisja filmu 13 sierpnia o godzinie 9:35.

20 sierpnia o godzinie 9:00 stacja pokaże animację „Mniam!” – opowieść o sympatycznym rekinie Olo, który postanawia ratować swoje jeszcze niewyklute z jaj rodzeństwo przed wyławiającymi je z raf ludźmi. Z pomocą przyjaciela o imieniu Szczeny i nadzieją, że jego plan się powiedzie, odważny rekin podejmuje decyzję o wyjściu na ląd.

W ostatnią sobotę sierpnia o godzinie 8:55 Stopklatka TV przygotowała coś specjalnego dla miłośników Dzikiego Zachodu, czyli animowany western dla dzieci „Lucky Luke na Dzikim Zachodzie”. Film opowiada historię nieustraszonego stróża prawa, który pomaga grupie osadników dotrzeć z Nowego Jorku do Kalifornii w zaledwie 80 dni. Tymczasem banda Daltonów okrada nowojorskie banki i robi wszystko, by uprzykrzyć życie Luke’owi.

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *