„Spakowane życie” pierwszą polską produkcją BBC Brit

W piątek 8 maja o godz. 22:30 na antenie BBC Brit odbędzie się premiera pierwszej polskiej produkcji BBC Studios. W serii „Spakowane życie” zobaczymy ciężką pracę i nietypowe wyzwania pięciu firm przeprowadzkowych – z Warszawy, Gdańska, Rybnika, Sosnowca i Lublina. Czekają nas wzruszające historie i spore dawki humoru.

Sprawdź godziny emisji audycji „Spakowane życie” w PROGRAMIE TV

Program „Spakowane życie” śledzi ciężką pracę i czasem dość nietypowe wyzwania pięciu firm przeprowadzkowych, które pomagają klientom w całej Polsce w ich relokacjach. Niezależnie od tego czy chodzi o transport cennego przedmiotu, czy pracę pod dużą presją czasu, każde zlecenie to coś więcej niż fizyczne wyzwanie, to ciekawe osobowości, życiowe historie oraz wachlarz emocji.

Ekipy firm z Sosnowca, Rybnika, Gdańska, Warszawy i Lublina na co dzień muszą nie tylko sprawnie lawirować między wąskimi klatkami schodowymi, futrynami i korytarzami, ale też odpowiednio reagować na rozemocjonowanych klientów. W tym wszystkim zachowując dystans i niezbędne do rozładowywania napięć poczucie humoru.

W serialu zobaczymy podróż sentymentalną jednej z firm z klientem sprzed 20 lat, który zdecydował się powrócić do rodzinnego Gdańska po śmierci żony. Zlecenie jest szczególnie poruszające dla właściciela, który dobrze pamięta jak odmienna atmosfera towarzyszyła poprzedniemu spotkaniu. Widzowie zobaczą też przygotowania do jednej z imprez finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sprawdź ofertę kanału BBC Brit w PROGRAMIE TV

Oprócz wglądu w pracę charyzmatycznej obsady, w serii poznamy ich osobiste historie oraz zajrzymy do domów i biur ich klientów.

Źródło: BBC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *