Specjalny koncert grupy Ann w radiowej Czwórce

W piątek 23 lutego w radiowej Czwórce wystąpi dobrze znana słuchaczom grupa ANN, której utwory regularnie utrzymują się w czołówce Listy Przebojów audycji „Będzie głośno”. Nic dziwnego, że zaproszenie do występu na antenie po raz trzeci przyjęli bardzo chętnie. Początek koncertu po godz. 18.00.

ANN to grupa założona w 2013 roku przez Annę Spławską – wokalistkę, autorkę tekstów i muzyki. W skład zespołu wchodzą również: Paweł Siudej (gitara), Kamil Siudej (bass) oraz Marcin Niklewicz (perkusja). Muzycy podbijają serca słuchaczy mocnym wokalem, intensywnym przekazem tekstów, a zarazem lekkością w graniu własnej, autorskiej wersji ambitnego rocka.

Dzięki uprzejmości wielu osób oraz własnej determinacji, zespół we wrześniu 2015 r. nagrał swój pierwszy singiel 'Ostrożna” w gdańskim Custom34 Studio. W sierpniu 2016 roku muzycy koncertowali w Niemczech na festiwalu Alinae Lumr w Storkow. W październiku tego samego roku po raz pierwszy byli gośćmi radiowej Czwórki, gdzie wystąpili na żywo w audycji „Będzie głośno”, prezentując akustyczne wykonania utworów „Ostrożna” oraz „Nie myl mnie z Wenus”. 21 października 2017 roku, ukazała się ich debiutancka płyta „Fragmenty”, której prapremiera odbyła się również w Czwórce.

W piątek 23 lutego zespół ANN wystąpi po raz trzeci w audycji Damiana Sikorskiego „Będzie Głośno”. Czwórka zaprasza do słuchania audycji po godz. 18.00 na stronie www.czworka.online, poprzez aplikację Player Polskie Radio i w systemie cyfrowym DAB+.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *