Specjalny odcinek „Pora na przygodę: Odległe krainy” w Cartoon Network

Widzowie, którzy tęsknili za barwnym światem Finna i Jake’a, wkrótce mogą powrócić do wyjątkowego uniwersum! W kwietniu na antenie Cartoon Network odbędzie się premiera specjalnego odcinka „Obsidian” z serii „Pora na przygodę: Odległe krainy”. Stacja zapowiada również weekendowe maratony serialu. Emisja już w sobotę 10 kwietnia.

Sprawdź godziny emisji serialu „Pora na przygodę” w PROGRAMIE TV

„Pora na przygodę!” to serial opowiadający o losach dwóch bliskich przyjaciół: mądrego psa Jake’a i zabawnego chłopca Finna, który desperacko pragnie zostać bohaterem. Ten duet jest nierozłączny – razem eksplorują kolorową Krainę Ooo, ratując z opresji niewinne stworzenia lub pokonując przedziwne potwory. Oprócz przyjaźni łączy ich również wielki talent do wplątywania się w zwariowane przygody.

Produkcja zadebiutowała w Polsce na antenie Cartoon Network w roku 2010 i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością, zyskując liczne nagrody m.in. Emmy, Annie i Peabody.

„Obsidian”, czyli powrót do przeszłości

Stacja Cartoon Network wraz z twórcą Pendletonem Wardem przygotowała dla fanów specjalną serię miniodcinków „Pora na przygodę: Odległe krainy”. Za jej produkcję odpowiada Adam Muto i obejmuje ona cztery epizody: „BMO”, „Obsidian”, „Wizard City” oraz „Together again”. Każdy z nich to prawie godzina przygód znanych widzom bohaterów, a także nowych postaci, takich jak: Y5 czy Glass Boy.

17 kwietnia o 9:30 odbędzie się polska premiera odcinka „Obsidian”, gdzie twórcy zdradzą tajemnice Marceliny i Królewny Balonowej – te odważne dziewczyny nie boją się wyzwań. Pewnego dnia w jednej z krain przebudził się smok, który za dawnych czasów został uśpiony przez niezwykłą gitarową piosenkę niejakiej… wampirzycy. Bohaterce pozostanie tylko jedno: zdecydować czy jeszcze raz zechce zagrać najlepszy kawałek na magicznym instrumencie.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Widzowie poznają również nową postać, Glass Boya. Chłopiec nie jest do końca zrozumiany przez resztę mieszkańców królestwa, ale to właśnie jemu będzie powierzone bardzo ważne zadanie.

Podróż po Krainie Ooo – „Fantastyczna przygoda Finna i Jake’a”

Cartoon Network zapowiada również maraton odcinków „Pory na przygodę!”, dzięki którym w każdy weekendowy poranek widzowie będą mogli ponownie odbyć podróż po Krainie Ooo. Bohaterowie wybiorą się m.in. na wyprawę tajemniczym pociągiem, próbując rozwiązać kryminalną zagadkę stalowego pojazdu. Marcelina opowie Finnowi i Jake’owi o legendarnych ciastkach Royal Tarts ze Słodkiego Królestwa i z tego powodu kumple wyruszą w misję poszukiwania słodyczy życia! Pojawią się też w Grudkowym Kosmosie i na planecie Mars.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *