Śpiesz się, póki promocja trwa – kampania reklamowa Polsat Box

Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box informująca o ostatnich dniach promocji „Telewizja na start 6 miesięcy bez opłat”. W spocie telewizyjnym rodzina Braciaków przygotowuje się do domowego seansu, kiedy niespodziewanie odwiedza ich rodzina, która z zachwytem odkrywa, że wciąż może skorzystać z wyjątkowej oferty Polsat Box.

Nowy spot przypomina o promocji, w ramach której na start można otrzymać aż 6 miesięcy telewizji bez opłat. Oferta obejmuje popularne stacje o różnorodnej tematyce, kanały premium z kinowymi hitami i najpopularniejszymi wydarzeniami sportowymi, a także usługi Disney+ i HBO Max. Kampania jest prowadzona m.in.:
– w telewizji – w wersji 30” i 15”
– online – z wykorzystaniem zasięgowych form reklamowych i wideo oraz social media
– w rozgłośniach radiowych ogólnopolskich i lokalnych.

W spocie telewizyjnym rodzina Braciaków przygotowuje się do domowego seansu z ulubioną rozrywką, gdy niespodziewanie słychać dzwonek do drzwi. Goście zjawili się, aby poznać bogactwo oferty Polsat Box z kanałami Polsat Sport Premium oraz serwisami HBO Max i Disney+. Kiedy dowiadują się, że wciąż mogą skorzystać z promocyjnej oferty i otrzymać najlepsze kanały premium na 6 miesięcy bez dodatkowych opłat, w pośpiechu udają się do salonu sprzedaży, aby zdążyć na ostatnie dni promocji.

Oferta „Telewizja na start 6 miesięcy bez opłat” obowiązuje w każdej z 4 oferowanych przez Polsat Box technologii: satelitarnej, kablowej IPTV, internetowej OTT z dekoderem oraz naziemnej.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *