„SpongeBob Kanciastoporty” od 17 marca codziennie o 18:30 w TV Puls

„SpongeBob Kanciastoporty”, kultowa animacja produkcji Nickelodeon, od 17 marca będzie emitowana w TV Puls codziennie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:30 w paśmie Junior TV.

„SpongeBob Kanciastoporty” będzie emitowany tuż przed popularnymi „Pingwinami z Madagaskaru”. Tym samym pasmo Junior TV wydłuży się o pół godziny i w dni robocze będzie nadawane od godziny 18:30 do 20:00, a nie -€“ tak jak dotychczas -€“ od godziny 19:00 do 20:00. Animację z portfolio Nickelodeon bez zmian można oglądać na antenie TV Puls również od poniedziałku do piątku o godzinie 8:30.

SpongeBob to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery i chce być najlepszym kucharzem świata. W wolnych chwilach świetnie się bawi i zawsze pakuje się w tarapaty. „SpongeBob Kanciastoporty” jest emitowany w TV Puls w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *