Sportowa jesień w Telewizji POLSAT

Mecz otwarcia FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014, pierwsze cztery spotkania polskiej reprezentacji w piłce nożnej w ramach eliminacji EURO 2016, a także 28. Gala KSW ze Szczecina – to główne wydarzenia sportowe jesiennej ramówki Telewizji POLSAT.

FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, to największa siatkarska impreza na świecie, a w Polsce to wydarzenie o randze już historycznej. Kilkaset godzin transmisji na żywo, 103 mistrzowskie mecze, 24 drużyny w turnieju, a wśród nich Polacy, najwyższy poziom sportowy, oraz najlepsze reprezentacje świata (m.in.: Rosja, Włochy, USA czy Brazylia) i ponad 800 tysięcy sprzedanych biletów. Już we wrześniu poznamy nową mistrzowską drużynę. Największe emocje będą towarzyszyć najlepszym kibicom, zarówno tym obecnym w halach, jak i przed telewizorami.

30 sierpnia, czyli…

święto siatkówki, jakim będzie ceremonia i mecz otwarcia MŚ 2014 Polska – Serbia na Stadionie Narodowym, w obecności rekordowej liczby ponad 62 tysięcy kibiców, będzie transmitowane na antenie otwartej Telewizji POLSAT oraz w Polsacie Sport.

Eliminacje do EURO 2016 i mecze Polaków tylko w Polsacie

Przez najbliższe 4 lata mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, oraz wszystkie spotkania najlepszych reprezentacji narodowych: Hiszpanii, Niemiec, Holandii, Włoch, Anglii, Francji czy Portugalii, w ramach eliminacji do Euro 2016 i Mistrzostw Świata 2018 będzie można zobaczyć tylko w Telewizji POLSAT.

Reprezentacja Polski

swój marsz do Euro 2016 rozpocznie meczem z osobliwością eliminacji, reprezentacją Gibraltaru, który po raz pierwszy wystartuje w oficjalnych meczach od momentu przyjęcia do UEFA, w 2013 roku. Drużyna Adama Nawałki zagra z Gibraltarem w portugalskim Faro już 7 września o godzinie 20:00.

Piłkarski hit i…

największe emocje czekają jednak kibiców już 11 października o godzinie 20:00, kiedy Polacy podejmą na Stadionie Narodowym – obecnych Mistrzów Świata – reprezentację Niemiec. To będzie prawdziwe piłkarskie święto i wielki mecz prawdy. Tej jesieni nasza narodowa reprezentacja zagra jeszcze 14 października ze Szkocją (dom, godzina 20:00) i 14 listopada z Gruzją (wyjazd, godzina 17:15). Spotkania skomentują: Mateusz Borek, Bożydar Iwanow czy Roman Kołtoń. Wszystkie mecze reprezentacji Polski tylko i wyłącznie na antenie otwartej Telewizji POLSAT.

Największe europejskie reprezentacje i gwiazdy piłki w sportowych kanałach Polsatu

To będzie 12 tygodni eliminacji Euro 2016 z wielką reprezentacyjną piłką, w których zobaczymy spotkania potentatów europejskiej piłki: Hiszpanii, Niemiec, Holandii, Włoch, Francji czy Anglii. To przede wszystkim starcie wielkich piłkarskich gwiazd, takich jak: Christiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimovic, Franck Ribery, Wayne Rooney, Fernando Torres, Arjen Robben, Robin van Persie, Mario Balotelli, Thomas Müller czy Mario Götze. Wszystkie mecze eliminacji w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News.

28. Gala Konfrontacji Sztuk Walki (KSW 28)

Po 10 latach emocjonującej podróży po największych halach widowiskowych w naszym kraju zostało już tylko kilka nie odkrytych miejsc, których pojawienie się na mapie KSW jest wręcz nieodzowne.

Dlatego już 4 października Federacja KSW zawita do stolicy polskiego MMA, i miejsca gdzie rodzi się więcej wojowników niż gdziekolwiek indziej. To miejsce to Szczecin. Zobaczymy mistrza wagi ciężkiej Karola Bedorfa, którego z Gali KSW 26 w ostatniej chwili wyeliminowała kontuzja, w mieście rodzinnym Berserkerów nie zabraknie mistrza wagi lekkiej Macieja Irokeza Jewtuszko, a także Rafała Moksa, który znacząco przyspieszył na swojej drodze po pas mistrza wagi półśredniej. Po raz pierwszy w tej części Polski zobaczymy między innymi niepokonanego od 3 walk Marcina Różala Różalskiego, Anzora Azhieva, którego ostatnie walki kończyły się stanowczo za wcześnie przez dyskwalifikacje, oraz byłego mistrza Europy w boksie Rafała Jackiewicza w swoim debiucie w klatce i w MMA.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *