„Star Darlings: Życzenia do spełnienia” w Disney Channel

Nowa animowana seria już dziś na antenie Disney Channel. Tytułowy utwór „Czego pragniesz?” wykonała Sylwia Lipka – wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej.

„Czego pragniesz?” to premierowa piosenka pochodząca z animowanej serii „Star Darlings: Życzenia do spełnienia”. W wersji polskiej zaśpiewała ją Sylwia Lipka, popularna YouTuberka i wokalistka. Młoda artystka znana jest m.in. z programu Disney Channel „I love Violetta”, wystąpiła również w kampanii promującej serial „Soy Luna”, a także relacjonowała rozdanie muzycznych nagród RDMA2016 z czerwonego dywanu prosto z Los Angeles w Kalifornii.

Disney Channel zaprasza do Gwiezdnej Krainy, gdzie Star Darlings – grupa przyjaciółek z Gwiezdnej Akademii, przeżywa przygody zupełnie nie z tej ziemi. Obdarzone gwiezdnymi talentami dziewczyny wspólnie tworzą zespół muzyczny.

Świat Star Darlings to magiczne miejsce. Jego mieszkańcy pomagają spełniać życzenia wysyłane ze Świata Życzeń, jak nazywają Ziemię. To niełatwe i często niebezpieczne zadanie. Lady Stella, przełożona Gwiezdnej Akademii, cierpliwie uczy i inspiruje swoje uczennice, nastoletnie Star Darlings, z których każda ma również swoje własne, najważniejsze w życiu, życzenie do spełnienia.

Premiera serialu „Star Darlings: Życzenia do spełnienia” 22 sierpnia 2016 roku w Disney Channel.
Nowe odcinki codziennie o godzinie 7:25 i 13:25 w Disney Channel.

Źródło: Disney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *