Stopklatka TV również w ofercie Atmedia

Atmedia będą sprzedawać reklamy w Stopklatka TV – stacji Kino Polska TV i Agory. Unikalna oferta programowa kanału daje mu duże szanse na popularność wśród widzów i reklamodawców.

W kwietniu przyszłego roku do oferty reklamowej Atmediów wejdzie Stopklatka TV. Kanał tworzony przez Kino Polska TV oraz Agorę zdobył właśnie w konkursie miejsce na pierwszym multipleksie (MUX-1) Naziemnej Telewizji Cyfrowej i tym samym ruszają prace nad jego uruchomieniem.

Stopklatka TV zaproponuje widzom bezpłatnej telewizji ambitną ofertę filmową obejmującą zarówno polską klasykę, kino europejskie, jak i produkcje światowe.

Według analiz Atmediów nowych kanał może liczyć w pierwszym roku nadawania na około 1% udział w czasie oglądania grupy 16-49 lat.

Kino Polska i Agora inwestują w największy segment telewizji tematycznych w Polsce. Unikalny atut w postaci ogólnopolskiego zasięgu wróży komercyjny sukces – mówi Marcin Boroszko, prezes Atmedia Group. – Sukces niezależnych graczy w walce o multipleks cieszy podwójnie. Wygrali nadawcy, którym realnie opłacają się inwestycje w jakość ramówki i budowę alternatywy do oferty dawnych ogólnopolskich kanałów – dodaje.

Atmedia są obecnie partnerem Kino Polska TV, nadawcy Kino Polska i dystrybutora stacji z rodziny Filmbox. Agora wraz ze Stopklatką TV zadebiutuje na rynku telewizyjnym w Polsce.

Przypomnijmy, że w ofercie biura reklamowego Atmedia znajdzie się również Fokus TV, który podobnie jak Stopklatka TV decyzją KRRiT znajdzie się w ofercie pierwszego multipleksu (MUX-1) Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

Źródło: atmedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *