„Strzał w 10 – Urodziny Kabaretu Młodych Panów” w Polsacie (zdjęcie)

13 grudnia 2014 roku, o godzinie 20:05, Telewizja POLSAT i Kabaret Młodych Panów zaprasza widzów na kabaretową ucztę pod hasłem „Strzał w 10 – Urodziny Kabaretu Młodych Panów”. Ponad 10-letnie doświadczenie na polskiej i światowej scenie zobowiązuje i wciąż Młodzi Panowie przygotowali wyjątkowo smakowity, jubileuszowy program. A daniem wieczoru będzie gościnny występ w kabaretowej restauracji Wojciecha Modesta Amaro.

Wojciech Modest Amaro, szef „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchna” i przewodniczący jury „TOP CHEF” zadebiutuje w zupełnie nowej roli. Najsłynniejszego szefa kuchni w Polsce widzowie będą mogli zobaczyć na… kabaretowej scenie. Amaro wystąpi wraz z gospodarzami wieczoru Kabaretem Młodych Panów w jednym z ich skeczy i zagra… siebie.

Zawita do restauracji prowadzonej przez kabareciarzy i niby na początku, nie rozpoznany, wzbudzi popłoch, pokazując swoje surowe jurorskie oblicze… – opowiada menadżer Kabaretu Młodych Panów, Piotr Sobik

A jak na propozycję tej nowej roli zareagował Amaro?

Byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że znany Kabaret Młodych Panów cały swój skecz dedykował mojej osobie. Jeszcze większym było zaproszenie mnie do udziału w występie na scenie. Pomyślałem, ze to idealna okazja, aby przybliżyć widowni moją drugą twarz. Najbliżsi znają bardzo dobrze mój tzw. „angielski humor”, więc po przeczytaniu scenariusza bez wahania uznałem, że to będzie również i dla mnie niezła przygoda – wyznał Wojciech Modest Amaro.

„Strzał w 10” to porcja skeczów, powstałych na bazie najświeższych spostrzeżeń obyczajowych, ze szczyptą autoironii. Daniem wieczoru będzie gościnny występ w kabaretowej restauracji Wojciecha Modesta Amaro, w skeczu „Amaro w restauracji”. I to jeszcze nie wszystkie atrakcje tego show, które poprowadzi Krzysztof Ibisz. W programie wystąpią również: zespół Oberschlesien (z piosenkami – „Śląski pierun”, „Robot”), Kabaret Smile (m.in. w skeczach – „Piosenka o gejach”, „Lem”), Kabaret Pod Wyrwigroszem (skecze – „Klinika”, „Telemarketing domowy”), Paweł Dłużewski (skecz „Auto celebra”) oraz Kabaret Łowcy.B. (skecz „Pijacy”).

Zdjęcie: Sebastian Góra
Zdjęcie: Sebastian Góra

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *