Styczeń 2020 w HBO GO

Styczeń w HBO GO to kolejna porcja filmowo-serialowych premier. Będą wśród nich zarówno powroty wyczekiwanych i nagradzanych seriali, jak i całkiem nowe produkcje.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

W pierwszej połowie miesiąca odbędzie się premiera serialu w reżyserii zdobywcy Oscara Paola Sorrentina z Judem Law i Johnem Malkovichem w rolach głównych, czyli serialu Nowy papież. Jest to kontynuacja nominowanego do Złotego Globu serialu Młody papież. Produkcja po raz kolejny zagłębi się w kulisy działania Stolicy Apostolskiej, koncentrując się między innymi na naturze ludzkich pragnień, odkrywając przywary i słabości osób posiadających władzę, oraz złożony charakter współczesnej wiary. Swoją premierę będzie miał też Outsider – nowy serial HBO będący ekranizacja bestsellerowej powieści Stephena Kinga. Ben Mendelsohn wystąpi w nim w roli błyskotliwego detektywa, który prowadzi śledztwo dotyczące makabrycznego morderstwa chłopca oraz tajemniczych okoliczności tej nietypowej sprawy. Nie zabraknie też nowych komedii, a wśród nich serial HBO rozgrywający się w świecie niedalekiej przyszłości Avenue 5, w którym Hugh Laurie występuje jako kapitan turystycznego statku kosmicznego, pod dowództwem którego nic nie może pójść źle. Kolejnym komediowym tytułem będzie też nowa odsłona antologii serialowej z Danielem Radcliffem oraz Stevem Buscemi w rolach głównych, czyli Cudotwórcy: Wieki ciemne. Akcja nowego sezonu rozgrywać się będzie w czasach średniowiecza.

W styczniu do HBO GO powróci inspirowany powieścią Volkera Kutschera, wyróżniony Europejską Nagrodą Filmową 2019 serial Babylon Berlin. W nowym sezonie Inspektor Gereon Rath i Charlotte Ritter mają wyjaśnić sprawę gwałtownej śmierci aktorki. Do serwisu dodane zostaną także kolejne sezony takich produkcji jak: Dorwać Małego, czyli historii płatnego zabójcy, który chce zostać producentem w Hollywood, czy serialu Przystań opowiadającego o dalszych losach Alexandry, uznanej architektki, która po zagadkowej śmierci swojego męża odkrywa, że prowadził on podwójne życie u boku innej kobiety. Z kolejnym sezonem pojawi się także Larry David jako neurotyczny Larry David w wielokrotnie nagradzanym serialu HBO Pohamuj entuzjazm.

Nowy miesiąc to także nowa porcja premier filmowych. Dla fanów pełnego metrażu przygotowane zostały takie filmy jak m.in. nagrodzony Oscarem za najlepszą piosenkę Narodziny gwiazdy z Bradleyem Cooperem oraz Lady Gagą o gwiazdorze muzyki country, który pomaga utalentowanej kelnerce wspiąć się na szczyt. Wśród nowości znajdzie się także Projekt Koliber, w którym Jesse Eisenberg oraz Alexander Skarsgård zagrają dwóch kuzynów decydujących się na ryzykowny ruch z nadzieją, że uda im się zarobić duże pieniądze oraz Vox Lux z Natalie Portman wcielającą się w postać kontrowersyjnej gwiazdy muzyki pop, która próbuje powrócić na szczyt. Miłośnicy klimatów fantasy będą mogli spędzić czas przy najnowszym remake’u opowieści o Aladynie i jego niezwykłych przygodach z Willem Smithem w roli Dżina – to w filmie Aladyn. Swoją premierę będzie miał też film Aquaman, a w nim Jason Momoa w tytułowej rolu starający się uchronić rasę ludzką przed śmiertelnym niebezpieczeństwem.

Dla melomanów szykuje się gratka w postaci dwóch produkcji – na początku roku U2: Experience – koncert w Berlinie podsumowujący trasę koncertową z 2018 roku, a w drugiej części miesiąca swoją premierę będzie miał Mystify: Michael Hutchence – intymny portret Michaela Hutchence’a, nieżyjącego już frontmana zespołu INXS

Ciekawą propozycją dokumentalną będzie też film I młodzi pozostaną. Zdobywca Oscara Peter Jackson, wykorzystując nowoczesne technologie, restauruje archiwalne nagrania sprzed 100 lat, aby pokazać w tym filmie historię I wojny światowej.

Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się ponad 800 filmów i ponad 300 seriali.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *