Sukces wiosennych propozycji serialowych TVP1/HD

Seriale, które pojawiły się w wiosennej ramówce TVP1/HD zdobywają ogromne zainteresowanie widzów. Premierowy odcinek siódmej części serialu obyczajowego „Ranczo” przyciągnął w niedzielę 3 marca aż 6 290 tys. osób (grupa 4+). Udziały wyniosły 34,6%. Oznacza to, że przygody Kusego, Lucy i Wójta śledziło 35 spośród 100 osób mających w tym czasie włączony telewizor.

Serial Jedynki zgromadził tego dnia największe audytorium nie tylko w grupie 4+, ale także komercyjnej (2 159 tys. osób).

Wciąż bardzo dużym zainteresowaniem widzów Jedynki cieszy się serial biograficzny „Anna German”. W piątek 1 marca drugi odcinek tego serialu okazał się hitem dnia. O godzinie 20:30 przed telewizorami nastawionymi na Jedynkę zasiadło 5 915 tys. widzów, a udziały w rynku widowni ukształtowały się na poziomie 35,4%.

Sobotnią (2 marca) premierę pierwszego odcinka trzeciej serii „Komisarza Aleksa” obejrzało 3 575 tys. widzów TVP1/HD (udziały 21,3%). Po godzinie 20:00 była to najchętniej oglądana pozycja programowa telewizji publicznej.

Źródło: Telewizja Polska/Nielsen Audience Measurement

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *