„Świat się kręci” ogląda średnio ponad 1,5 mln widzów

Ubiegły tydzień był rekordowy pod względem oglądalności programu „Świat się kręci”. Średnio oglądało go ponad 1,5 mln widzów TVP1, a odcinek z udziałem rodziny Golców obejrzało ponad 2 mln osób.

„Świat się kręci” to obecnie najbardziej popularny talk show w Polsce. Ten sukces to efekt ciężkiej pracy twórców audycji. Jestem przekonany, że program nadal będzie rozwijał się w dobrym kierunku – komentuje wicedyrektor TVP1, Andrzej Godlewski.

Najwyższą widownię, w okresie 10-14 listopada 2014 roku, zyskał odcinek z udziałem braci Pawła Golca i Łukasza Golca oraz ich żon. Program obejrzało 2 mln 14 tys. widzów (grupa 4+, udziały wyniosły 14,27%). Średnio w tym tygodniu program prowadzony przez Agatę Młynarską i Maciej Kurzajwskiego oglądało 1 mln 595 tys. sympatyków (grupa 4+, udziały średnie 11,08%). Jest to najlepszy tygodniowy wynik, jaki uzyskał program od początku emisji, czyli od jesieni ub. roku.

U Agaty Młynarskiej i Macieja Kurzajewskiego gościli także, m.in.: Maja Włoszczowska, Aleksandra Kurzak, Piotr Rubik, Dawid Kwiatkowski, Michał Kwiatkowski, Dominika Wielowieyska, Anna Dymna, Jakub Sienkiewicz, prof. Jerzy Bralczyk.

W kolejnych odcinkach również nie zabraknie interesujących gości i ciekawych tematów. W tym tygodniu goście w studiu dyskutować będą m.in. o korupcji w piłce nożnej, chorobach autoimmunologicznych oraz o tym jak wygląda sytuacja na Ukrainie rok po rozpoczęciu rewolucji na Majdanie.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *