„Świat się kręci” wraca na antenę TVP1 HD

Po wakacyjnej przerwie talk show „Świat się kręci” wraca na antenę. Poprowadzą go Agata Młynarska i Maciej Kurzajewski. W pierwszym jesiennym odcinku (poniedziałek, 31 sierpnia, godzina 18:30) opowiedzą widzom o propozycjach, jakie od września przygotowała TVP1 HD.

Oprócz dyskusji o aktualnych wydarzeniach politycznych i społecznych, w programie zaprezentowane zostaną niektóre z propozycji programów i seriali przygotowanych przez Jedynkę w jesiennej ramówce.

Wśród gości w studiu pojawią się m.in. reżyser Wojciech Adamczyk i odtwórczynie głównych ról w serialu „Dziewczyny ze Lwowa”, czyli: Anna Gorajska, Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Maria Buczek. Marta Manowska opowie, którzy rolnicy tym razem będą szukać żony… i męża. Widzowie będą mogli także obejrzeć przedpremierowo fragment programu „Kryptonim szef”.

W programie pojawią się także tegoroczni medaliści lekkoatletycznych mistrzostw świata w Pekinie. Natomiast gościem muzycznym „Świat się kręci” będzie chór Sound’n’Grace, który wystąpi z producentem Tabbem.

Agata Młynarska i Maciej Kurzajewski przedstawią też nowe osoby, które w tym sezonie dołączą do grona „gości dnia”. Będą to znane i cenione postaci ze świata kultury, sztuki i dziennikarstwa.

Wiosenną edycję programu „Świat się kręci” oglądało średnio ponad 1,2 mln widzów.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *